دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۸:۰۶
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۵۷۲۲۴
گزارشگر : ۶۷
در سه ماهه نخست امسال تحقق یافت

مشارکت 336 میلیون تومانی تفرشی ها در کمک به نیازمندان

(چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۶

مردم شهرستان تفرش طی سه ماهه نخست سال جاری 336 میلیون تومان به نیازمندان تحت حمایت کمک کردند.

مدیر کمیته امداد شهرستان تفرش گزارشی از عملکرد مشارکت مردمی این شهرستان در سه ماهه نخست سال جاری ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد محمودی با بیان اینکه مهم ترین وظیفه کمیته امداد حمایت از اقشار ضعیف و آسیب‌پذیر جامعه است، گفت : بهترین سرمایه کمیته امداد اعتماد مردمی و همکاری مردم با این نهاد در حل مشکلات خانواده های نیازمند است.

وی افزود : مردم شهرستان تفرش طی سه ماهه نخست سال جاری 336 میلیون تومان به نیازمندان تحت حمایت کمک کردند و این میزان کمک مردمی در مدت مشابه سال قبل 307 میلیون تومان بوده است.

وی با اشاره به اینکه دومرکز نیکوکاری امیر المومنین (ع) و امام حسین (ع) شهرستان تفرش از سال 92 فعالیت خود را آغاز کرده است ، افزود : این مراکز به منظور تقویت نقش مردم ، محله محور کردن کمک رسانی به نیازمندان و تحت نظارت کمیته امداد تاسیس و در سه ماهه نخست سال جاری 117 میلیون تومان برای کمک به نیازمندان در این مراکز جمع آوری شده است.مشارکت مردم به این دومراکز نیکوکاری در سه ماهه نخست سال گذشته 60 میلیون تومان بوده است.

محمودی در ادامه گفت : طی سه ماهه نخست سال جاری مددجویان تحت حمایت از حمایت های مستمر و بلاعوض کمیته امداد با اعتبار 523 میلیون و 310 هزار تومان بهره مند شدند.

وی ضمن تشکراز مردم شهرستان در همکاری با کمیته امداد بیان کرد : تمامی کمک های مردمی در اسرع وقت بین نیازمندان توزیع و کمیته امداد مددجویان خود را در بخش‌های مختلف از جمله تامین مسکن، تحصیل، ازدواج، اجاره مسکن و دیگر مشکلاتی که در روند زندگی روبرو هستند، حمایت می کند.

انتهای پیامتعداد بازدید : ۳۴۳پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید