دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۴:۴۴
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۵۷۳۱۶
گزارشگر : ۶۷
در شهریور ماه امسال انجام شد

سفر41 زن سرپرست خانوار به کربلای معلی

(یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶) ۱۴:۴۴

کمیته امداد استان مرکزی زمینه سفر 41 نفر از زنان سرپرست خانوار تحت حمایت را با اعتبار 32 میلیون تومان به سفر زیارتی کربلای معلی فراهم کرد.

مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی گزارشی از اعزام زنان سرپرست خانوار تحت حمایت به اردوهای زیارتی کربلا ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قنبر موسی نژاد، مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه برگزاری اردوهای زیارتی و سیاحتی از برنامه های فرهنگی کمیته امداد است، گفت: این اردوها به منظورتقویت بنیه دینی ، مذهبی و ارتقای سطح فرهنگی خانواده های تحت حمایت در قالب اردوهای دانش آموزی، دانشجویی و خانوادگی برگزار می شود.

وی بهره گیری از فضای معنوی ، افزایش امید به زندگی و ایجاد نشاط و بالندگی در خانواده‌ها را از دیگر اهداف برگزاری این اردوها دانست و افزود: کمیته امداد استان مرکزی زمینه سفر 41 نفر از زنان سرپرست خانوار تحت حمایت را با اعتبار 32 میلیون  تومان به سفر زیارتی کربلای معلی فراهم کرد.

وی همچنین از اعزام 200 نفر از دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی با اعتبار 55میلیون تومان در قالب شوق زیارت به اردوی زیارتی مشهد مقدس درسال جاری خبر داد و گفت : در قالب طرح" شوق زیارت" نیازمندانی که تا کنون به اماکن زیارتی مشرف نشده‌اند، در طول سال شناسایی و ساماندهی می‌شوند تا با یاری خیران امکان سفر آنها به عتبات عالیات، مشهد و سایر اماکن زیارتی فراهم شود.

مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی با اشاره به اینکه تعمیق و نهادینه سازی سنت های اسلامی ، احسان و نیکوکاری از محور های مورد توجه کمیته امداد است، افزود: آموزش سبک زندگی، برگزاری اردوهای فرهنگی و زیارتی برای زنان سرپرست خانوار، دختران بازمانده از تحصیل و ازدواج، دانشجویان، دانش آموزان، نخبگان و طلاب علوم دینی از جمله برنامه های فرهنگی در بخش مددجویی کمیته امداد است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۴۶پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید