دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۰:۳۳
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۵۷۴۳۰
گزارشگر : ۶۷

استقرار 1088پایگاه جشن عاطفه‌هادر استان مرکزی

(چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶) ۱۰:۳۳

امسال هزار و 88 پایگاه‌ ثابت و سیار کمیته‌ امداد ‌استان مرکزی آماده دریافت کمک‌های مردمی در جشن عاطفه‌ها است.

نشست خبری مدیر‌کل کمیته‌امداد استان‌مرکزی به‌منظور تبیین برنامه‌های این نهاد درجشن عاطفه‌ها برگزارشد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قنبر‌موسی‌نژاد ، مدیر‌کل کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه جشن عاطفه ها فرصتی برای ترویج انفاق و نوع دوستی است ، گفت :امسال جشن عاطفه‌ها با شعار مهردرانتظار همدلی در دو‌مرحله، روز 23و24 شهریوردر پایگاه های اصلی کمیته امداد و 19 مهرماه در میعادگاه های نماز جمعه و همچنین در سطح مدارس برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه جشن عاطفه‌ها هرساله با همکاری صداو سیما ، بسیج و سازمان دانش‌آموزی برگزار می شود ، گفت : امسال هزارو88 پایگاه‌ ثابت و سیارکمیته‌امداد ‌استان مرکزی آماده دریافت کمک‌های مردمی در جشن عاطفه‌ها است.از این تعداد 28‌پایگاه بسیج ، 170 پایگاه مساجد ومراکز نیکوکاری و 754 پایگاه در مدارس مستقر و تعداد 136‌پایگاه ثابت وسیار است.

وی برگزاری جشن عاطفه ها را از رویکردهای فرهنگی کمیته امداد دانست و گفت : اساس فعالیت‌‌های کمیته امداد توانمندسازی خانوارهای تحت ‌حمایت است و توانمندی مددجویان با فراهم کردن بسترهای فکری و فرهنگی ،آموزش مهارت و مدیریت درست زندگی به آنها و ترویج روحیه انفاق و نوع دوستی در جامعه فراهم خواهد شد.

وی توسعه فرهنگ نیکوکاری را از افتخارات کمیته امداد برشمرد و بیان کرد : هم اکنون بیش از هفت هزار دانش آموز و دانشجو تحت حمایت کمیته امداد بوده و از این تعداد دو هزارو 200 نفر از فرزندان ایتام هستند؛ همدلی خیران در جشن عاطفه ها بدرقه این دانش‌آموزان برای تحصیل بی دغدغه بوده و تمامی کمک های اهدایی در اسرع وقت بین آنها توزیع می شود.

مدیر کل کمیته امداد استان در ادامه با بیان اینکه مردم استان مرکزی درجشن عاطفه سال گذشته یک میلیاردو 200 میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند کمک کرده‌اند ، گفت : پیش بینی می شود با همکاری و همدلی مردم استان این رقم در سال جاری به یک میلیاردو 500 میلیون تومان برسد.

وی افزود : توزیع بسته های 200 هزار تومانی در قالب لوازم التحریر ، پوشاک و کفش در بین دانش آموزان تحت حمایت از برنامه های کمیته امداد در آستانه بازگشایی مدارس است.

مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی در پایان گفت : دستگاه های خودپرداز سامانه‌ای پیامکی بر اساس کد ussdطراحی شده که مردم استان می‌توانند از طریق سامانه# ۱ *۸۸۷۷* و یا دستگاههای خودپردازکمک های نقدی خود را برای جشن عاطفه ها واریز کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۰۱پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید