دکمه موبایل منو

جزییات خبر

پنج شنبه / ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۵:۴۸
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۵۷۵۰۹
گزارشگر : ۶۷

راه اندازی کاروان شادی جشن عاطفه ها در اراک

(پنج شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶) ۱۵:۴۸

کمپین‌تبلیغاتی حمایت ازدانش‌آموزان نیازمند با عنوان کاروان‌شادی و با کمک 40 تاکسی از اداره کل کمیته‌امداد به طرف میادین و خیابان‌های سطح شهر اراک راه اندازی شد.

مدیر‌کل کمیته امداد استان مرکزی در حاشیه راه اندازی کاروان شادی جشن عاطفه ها گزارشی از برنامه‌های این نهاد در آستانه بازگشایی مدارس ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد استان مرکزی ، قنبرموسی نژاد ، با بیان اینکه جشن عاطفه ها همزمان با سراسر کشور در استان مرکزی آغاز شده است ، گفت : بیش از هفت هزار دانش آموز و دانشجو تحت حمایت کمیته امداد استان هستند که از این تعداد دو هزار و 200 نفر از فرزندان ایتامند .

وی افزود : کمپین‌تبلیغاتی حمایت ازدانش‌آموزان نیازمند با عنوان کاروان‌شادی و با کمک 40 تاکسی از اداره کل کمیته‌امداد به طرف میادین و خیابان‌های سطح شهر اراک راه اندازی شد.

مدیر کل کمیته امداد استان در ادامه با بیان اینکه مردم استان مرکزی درجشن عاطفه سال گذشته یک میلیاردو 200 میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند کمک کرده‌اند ، گفت : امسال هزارو88 پایگاه‌ ثابت و سیارکمیته‌امداد ‌استان مرکزی آماده دریافت کمک‌های مردمی در جشن عاطفه‌ها است وپیش بینی می شود با همکاری و همدلی مردم استان این رقم در سال جاری به یک میلیاردو 500 میلیون تومان برسد.

وی افزود : توزیع بسته های 200 هزار تومانی در قالب لوازم التحریر ، پوشاک و کفش در بین دانش آموزان تحت حمایت از برنامه های کمیته امداد در آستانه بازگشایی مدارس است.

مدیر کل کمیته امداد استان در پایان ضمن تشکر از مردم استان بیان کرد : تمامی کمک‌های مردمی در اسرع وقت و قبل از آغاز سال تحصیلی بین دانش‌آموزان کم‌بضاعت توزیع می ‌شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۴۰پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید