اخبار

رئیس کمیته امداد توره :

250 مددجو از آموزش‌های فنی و حرفه ای بهره مند شدند

250 مددجو از آموزش‌های فنی و حرفه ای بهره مند شدند
رئیس کمیته امداد توره گفت: در سال جاری 250 نفر از مددجویان تحت حمایت از آموزش‌های فنی و حرفه‌ای بهره مند شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، قاسم مقدم ، رئیس کمیته امداد توره با بیان اینکه برگزاری دوره‌های آموزشی با هدف توانمند سازی مددجویان تحت حمایت انجام می شود، گفت: در سال جاری 250 نفر از مددجویان تحت حمایت از آموزش‌های فنی و حرفه‌ای بهره مند شدند.
وی افزود: در سال جاری تعداد 24 نفر از منابع امدادی با اعتبار 251 میلیون تومان و نفر از محل بند ب تبصره 16 به مبلغ با اعتبار یک میلیاردو 300 میلیون تومان وام دریافت کردند.
وی از پرداخت کمک هزینه ازدواج به 77 نوعروسان و دامادهای تحت حمایت در سال جاری خبرداد و تصریح کرد: از این تعداد 48 نوعروس تحت حمایت و 6 داماد تحت حمایت کمک هزینه ازدواج با اعتبار 394 میلیون تومان دریافت کردند.
مقدم در ادامه گفت: تعداد 10 اصله درخت میوه مثمر در قالب شجره طیبه و 200 کیلوگرم هلو توسط خیران به این اداره اهدا و توسط مددکاران بین محرومان تحت حمایت توزیع شد.
وی در پایان گفت: جلسه آموزش پیشگیری از آسیب های اجتماعی با حضور وکیل پایه یک دادگستری جناب آقای پیر محمدی و مشاور این اداره سرکار خانم حیدری و 70 نفر از زنان سرپرست خانوار تحت حمایت امداد با میانگین سنی 20 تا 55 سال برگزار گردید و مباحثی از قبیل نفقه، مهریه و حضانت. مورد بحث قرار گرفت و به سوالات مددجویان پاسخ مناسب داده شد.
انتهای پیام

۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۰۳
تعداد بازدید : ۶۱
کد خبر : ۲,۳۷۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید