اخبار

رئیس کمیته امداد شازند خبر داد

برگزاری همایش سالمندی در شازند

برگزاری همایش سالمندی در شازند
به مناسبت هفته سالمند ، همایش سالمندان با حضور امام جمعه شهر آستانه ، نماینده مردم شهرستان شازند در مجلس شورای اسلامی،فرماندار و بخشداران بخش مرکزی ، جمعی از مسئولان و با حضور 150نفر از سالمندان تحت حمایت شهرستان در سالن اجتماعات ارشاد اسلامی شهر آستانه برگزار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، ولی مشهدی ، رئیس کمیته امداد شهرستان شازند ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شهرستان درخدمت رسانی به سالمندان ، گفت: هدف از برگزاری همایش تکریم سالمندان تحت حمایت است.
حاج آقا فاطمی امام جمعه شهر آستانه نیز با عرض تبریک هفته سالمند بیا کرد: سالمندان گنجینه های تجربه هستند وبه گفته پیامبر اسلام تکریم کننده سالمندان همنشین پیامبر در بهشت خواهد بود .
عرب فرماندار شهرستان نیز ضمن تقدیر و تشکر از برنامه های کمیته امداد در برگزاری برنامه های تکریم از سالمندان اظهار کرد: با اجرای برنامه های اموزشی و تکریم از سالمندان امید و نشاط را به سالمندان زنده می کند و باعث امید به زندگی در انها ایجاد می شود .
شایسته ذکر است ، در این مراسم به سه نفر از سالمندان که دارای طرح خودکفایی موفق بودند تقدیر و به تمامی سالمندان شرکت کننده سبد غذایی با ارزش 200 هزار تومان پرداخت شد.
انتهای پیام

۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰
تعداد بازدید : ۷۷
کد خبر : ۲,۴۲۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید