اخبار

مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی :

افزایش مشارکت‌های مردمی یکی از شاخص‌های سنجش مردمی بودن کمیته امداد است

افزایش مشارکت‌های مردمی یکی از شاخص‌های سنجش مردمی بودن کمیته امداد است
مدیر کل کمیته امداد استان در حاشیه افتتاح منزل مددجویی و ساختمان اداری شهرستان آشتیان که با حضور رئیس کمیته امداد کشور انجام شد، گفت: یکی از شاخص‌های سنجش مردمی بودن کمیته امداد و اعتماد مردم به این نهاد آمارهای درآمدهای امداداست.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قنبر موسی نژاد ، مدیر کل کمیته امداد استان با بیان اینکه با تلاش خوب همکاران و عنایات مردم و خیران در 6 ماهه اول سال 98 به نسبت 6 ماهه سال 97 آمارهای درآمدی کمیته امداد استان بیشتر شده است، گفت: یکی از شاخص‌های سنجش مردمی بودن کمیته امداد و اعتماد مردم به این نهاد آمارهای درآمدهای امداداست.
وی افزود: در بخش صدقه 6 ماهه اول 55 درصد رشد درآمد ، در حوزه زکات 44 درصد در حوزه اکرام ایتام و محسنین 49 درصد رشد و نسبت به برنامه سال 98 برنامه های تعیین شده محقق شده است.
وی با اعلام این خبر که همزمان با حضور رئیس کمیته امداد کشور به استان 80 واحد منزل مسکونی تحویل خانواده ها خواهد شد، اظهار کرد: از این تعداد 30 منزل از منازل سیل زدگان در استان بوده است.
مدیر کل کمیته امداد استان از افتتاح یک منزل مسکونی مددجویی در شهرستان آشتیان خبر داد و اضافه کرد: در سفر رئیس کمیته امداد به استان ساختمان حمایتی (اداری کمیته امداد) در شهرستان آشتیان در زمینی به مساحت 1189 متر مربع و با زیر بنای 634 متر مربع در دو طبقه و با اعتبار یک میلیاردو 900 میلیون تومان جهت خدمت رسانی به محرومان و مددجویان تحت حمایت این شهرستان افتتاح شد.
انتهای پیام


۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۰۲
تعداد بازدید : ۶۹
کد خبر : ۲,۴۴۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید