اخبار

رئیس کمیته امداد فراهان خبر داد؛

بهره‌مندی 270 مددجوی فراهانی از خدمات درمانی کمیته امداد

بهره‌مندی  270 مددجوی فراهانی از خدمات درمانی کمیته امداد
در 6 ماهه نخست امسال 270 مددجوی تحت حمایت شهرستان فراهان از حمایت‌های درمانی کمیته امداد با اعتبار 52 میلیون تومان بهره مند شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حافظ کمال رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با بیان اینکه در 6 ماهه نخست امسال 270 مددجوی تحت حمایت شهرستان فراهان از حمایت‌های درمانی کمیته امداد با اعتبار 52 میلیون تومان بهره مند شدند، گفت: این خدمات در زمینه‌های فرانشیز بستری و عمل‌های سرپایی، فرانشیز دارو و پاراکلینیک، تجهیزات و لوازم پزشکی پرداخت ‌شده است.
وی افزود:کمیته امداد شهرستان فراهان در 6ماهه نخست سال‌جاری از 32مددجوی بیمارخاص و صعب‌العلاج در شهرستان با مبلغ هزینه کرد 8میلیون و پانصد هزار تومان حمایت و خدمات فرانشیز درمانی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در6‌ماهه نخست سال گذشته به 68نفر به مبلغ 11میلیون تومان پرداخت کرده است.
وی با بیان اینکه پرونده بیماران خاص و صعب‌العلاج نیازمند در کمیته امداد موجود بوده و مردم خیر و نیکوکار شهرستان می‌توانند به این بیماران مساعدت کنند، گفت: مردم خیر فراهانی می‌توانند با وارد کردن کد دستوری #08610*8877*، شماره گیری تلفن گویای 096887 و همچنین مراجعه به آدرس اینترنتی www.emdad.ir برای کمک به بیماران خاص و صعب‌العلاج اقدام کنند.
انتهای پیام۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۵
تعداد بازدید : ۶۵
کد خبر : ۲,۵۲۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید