اخبار

رئیس کمیته امداد فراهان خبر داد؛

تأمین لوازم ضروری برای 31 مددجوی تحت حمایت

تأمین لوازم ضروری برای 31 مددجوی تحت حمایت
رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان از تهیه وتأمین لوزام ضروری زندگی برای 31 مددجوی تحت حمایت با اعتبار بیش از 15میلیون تومان در 6ماهه نخست سال ۹۸ خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با بیان اینکه در 6ماهه نخست سال‌جاری لوازم ضروری زندگی برای 31 خانواده تحت حمایت کمیته امداد با مبلغ 15میلیون وچهارصدهزار تومان تهیه شد، افزود: این لوازم به 20 مددجوی مناطق عادی با مبلغ 9میلیون وششصد هزار تومان و 11 مددجوی مناطق محروم شهرستان با مبلغ پنج میلیون و800 هزار تومان اهدا شده که مبلغ هزینه کرد مذکور از اعتبارات دولتی و امدادی (صدقات) تأمین شده است.
وی اظهار کرد: در 6ماهه سال‌جاری 44 کودک مبتلاء به سوءتغذیه با همکاری مراکز بهداشت شهری و روستایی در سطح شهرستان شناسایی‌شدند که تحت درمان قرار گرفتند.
وی خاطرنشان کرد: به‌ منظور تسریع در فرآیند خدمت‌رسانی، تکریم ارباب‌رجوع و کاهش مراجعات حضوری، 26 مورد از خدمات کمیته امداد به‌ صورت الکترونیکی به مددجویان ارائه می‌شود.
حافظ کمال در ادامه گفت: تعمیرات و بازسازی مسکن، تسهیلات شهرداری، خدمات دانشجویی، خدمات نظام‌وظیفه، جهیزیه ازدواج مجدد، تسهیلات بازگشت به روستا، خدمات دانش‌آموزی، جهیزیه نوعروسان، هدیه ازدواج پسران و انشعابات از جمله خدماتی است که از این‌ پس به‌صورت الکترونیکی ارائه خواهد شد.
وی در پایان گفت: مددجویان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی emdad.ir توسط رایانه، تلفن همراه و یا مراجعه به دفاتر خدمات اینترنتی با درج کد ملی و شماره شناسنامه درخواست خود را ثبت کنند.
انتهای پیام

۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۳
تعداد بازدید : ۷۶
کد خبر : ۲,۵۳۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید