اخبار

رئیس کمیته امداد اراک منطقه دو:

بیش از دو میلیارد تومان زکات در شهرستان اراک(منطقه دو) جمع آوری شد

بیش از دو میلیارد تومان زکات در شهرستان اراک(منطقه دو) جمع آوری شد
به همت کمیته امداد اراک منطقه دو در 6 ماهه سال جاری دو میلیاردو 47 میلیون تومان زکات واجب و مستحبی از کشاورزان و زکات پردازان جمع آوری شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ناصر علیمردان ، رئیس کمیته امداد اراک منطقه دو با بیان اینکه زکات از واجبات الهی است و پرداخت به موقع آن در کمک به نیازمندان و رفع مشکلات آنها مؤثر است، گفت: به همت کمیته امداد اراک منطقه دو در 6 ماهه سال جاری دو میلیاردو 47 میلیون تومان زکات واجب و مستحبی از کشاورزان و زکات پردازان جمع آوری شده است.
وی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این نهاد از پرداخت کمک‌های مبتنی بر نیاز به خانوارهای تحت حمایت خبرداد و تصریح کرد: در 6 ماهه سال جاری کمک‌های مبتنی بر نیاز خانوارهای تحت حمایت با اعتبار بیش از هشت میلیارد تومان تهیه و به خانوارهای تحت حمایت به صورت نقدی و کالایی مساعدت شده است.
علیمردان از برگزاری دوره‌های آموزش فضای مجازی و پیشگیری از اعتیاد با حضور 50 نفر از دانشجویان تحت حمایت خبر داد و گفت: در این دوره‌های آموزشی مطالب آموزنده توسط اساتید برجسته آموزش و پرورش به دانشجویان تحت حمایت آموزش و در پایان هدایایی به تمامی شرکت کنندگان پرداخت شد.

انتهای پیام

۲۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۶
تعداد بازدید : ۶۹
کد خبر : ۲,۵۴۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید