اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان خمین خبر داد

جمع آوری 228 میلیون تومان صدقه با روش‌های الکترونیکی

جمع آوری 228 میلیون تومان صدقه با روش‌های الکترونیکی
طی هفت ماهه سال جاری 228 میلیون تومان صدقه با استفاده از روش‌های الکترونیکی و نوین در شهرستان خمین جمع آوری شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جواد داودی ، رئیس کمیته امداد شهرستان خمین با بیان اینکه شهرستان خمین در پایان 7ماهه سال جاری در استان رتبه اول جمع آوری صدقات از طریق روش‌های نوین را کسب کرده است، گفت: طی هفت ماهه سال جاری 228 میلیون تومان صدقه با استفاده از روش‌های الکترونیکی و نوین در شهرستان خمین جمع آوری شد.
وی افزود: در برنامه سال جاری کمتر از 27میلیون تومان جهت جمع آوری صدقات به روش غیر حضوری در شهرستان هدف‌گذاری شده است که در پایان هفت ماهه 46درصد بیش از برنامه تحقق یافته است.
وی در ادامه با اشاره به اینکه در شهرستان خمین در سال جاری تا کنون بیش از 17هزار تومان به صورت میانگین از هر صندوق صدقات کوچک جهت رفع مشکل محرومان تأمین منابع شده است ، اظهار کرد: در سطح شهرستان بیش از 9700 صندوق صدقات کوچک جهت مشارکت مردم نیکوکار از طریق پرداخت صدقات وجود دارد .
داودی در پایان گفت: بر اساس ماده 13 اساسنامه امداد و بر اساس احکام ابلاغی برنامه 5ساله ششم ، یکی ازرویکردهای کلان امداد در حوزه مشارکت‌های مردمی ،حرکت به سمت روش‌های نوین در جذب مشارکت‌های مردمی و کاهش هزینه‌های اجرایی است.
وی در پایان خاطر نشان کرد: کل صدقات جمع آوری شده در شهرستان جهت رفع نیازهای اصلی مددجویان تحت حمایت همین شهرستان هزینه می شود.
انتهای پیام
۱۹ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۲۱
تعداد بازدید : ۴۴
کد خبر : ۲,۶۰۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید