اخبار

رئیس کمیته امداد خمین خبرداد،

حمایت 1800 حامی از 700 کودک ایتام و محسنین

حمایت 1800 حامی از 700 کودک ایتام و محسنین
بیش از 1800نفر از خیران و نیکوکاران شهرستان خمین حمایت از 700 کودک ایتام و محسنین را عهده‌دار هستند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جواد داودی ، رئیس کمیته امداد شهرستان خمین با بیان اینکه در هفت ماهه سال جاری مساعدت‌های انجام شده توسط خیران در قالب طرح‌های اکرام و محسنین بیش از 950میلیون تومان بوده است، گفت: بیش از 1800نفر از خیران و نیکوکاران شهرستان خمین حمایت از 700 کودک ایتام و محسنین را عهده‌دار هستند.
وی افزود: حامیان طرح اکرام و محسنین علاوه بر واریز سرانه فرزندان معنوی خود ، درآغاز سال تحصیلی با پرداخت 40میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیر نقدی به یاری دانش آموزان تحت حمایت شتافتند.
وی در ادامه ضمن ارائه گزارشی از برگزاری دوره‌های آموزش خانواده ، گفت: در سال جاری تا کنون ، بیش از 312نفر از آموزش‌های خانواده امداد بهره‌مند شدند که بیش از 60 در صد این افراد ساکن مناطق روستایی ،12درصد مناطق محروم و مابقی ساکن شهر هستند.
داودی با اشاره به اینکه زنان سرپرست خانوار ،دختران در شرف ازدواج ونوجوانان مخاطبان این آموزش‌ها هستند، اضافه کرد: آموزش‌های قرآن و مسائل اعتقادی ، مهارت‌های زندگی ، تربیت فرزند ، پیشگیری از اعتیاد ،رسانه و فضای مجازی وآمادگی برای ازدواج از دوره‌های آموزشی برگزار شده برای مددجویان بوده است.
انتهای پیام

۲۲ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۰۹
تعداد بازدید : ۴۵
کد خبر : ۲,۶۲۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید