اخبار

رئیس کمیته امداد فراهان خبر داد؛

بهره‌مندی 306 مددجوی فراهانی از حمایت‌های درمانی

بهره‌مندی 306 مددجوی فراهانی از حمایت‌های درمانی
طی سال جاری تا کنون 306 مددجوی تحت حمایت شهرستان فراهان از حمایت‌های کمیته امداد بهره‌مند شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با بیان اینکه حمایت‌های درمانی مددجویان از اقدامات کمیته امداد است، گفت: در هفت ماهه سالجاری 23 میلیون تومان برای هزینه‌های فرانشیز خدمات درمانی 306نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان فراهان در زمینه‌های فرانشیز بستری و عمل‌های سرپایی، فرانشیز دارو و پاراکلینیک، تجهیزات و لوازم پزشکی پرداخت ‌شده است.
وی افزود: ارائه خدمات پزشکی به مددجویان، پرداخت فرانشیز درمان، پرداخت هزینه نگهداری، تهیه پروتز و لوازم مورد نیاز پزشکی از خدمات درمانی کمیته امداد برای مددجویان تحت حمایت است.
وی در ادامه اظهارکرد: در هفت ماهه سال‌جاری 43 کودک دارای سوءتغذیه با همکاری مراکز بهداشت شهری و روستایی در سطح شهرستان شناسایی‌شدند که تحت درمان قرار گرفتند.
وی با اشاره به اینکه برای کمک به بهبود تغذیه کودکان زیر پنج سال، ماهیانه به صورت میانگین ۱۰۰ هزار تومان در قالب بن کارت شارژ می‌شود، بیان کرد: والدین کودکان مبتلاء به سوء تغذیه از طریق این بن کارت می توانند مواد غذایی مورد نیاز کودکان خود را از فروشگاه های طرف قرارداد با کمیته امداد تهیه کنند.
حافظ کمال در ادامه گفت: کمیته امداد شهرستان در هفت ماهه سال‌جاری از 44مددجوی بیمار خاص و صعب‌العلاج در شهرستان با مبلغ هزینه کرد 12میلیون و پانصد هزار تومان حمایت کرده است.
وی با بیان اینکه پرونده بیماران خاص و صعب‌العلاج نیازمند در کمیته امداد موجود بوده و مردم خیر و نیکوکار شهرستان می‌توانند به این بیماران مساعدت کنند، گفت: خیران فراهانی می‌توانند با وارد کردن کد دستوری #08610*8877*، شماره گیری تلفن 08633723952 به نام حوزه مشارکتهای مردمی کمیته امداد فراهان و همچنین مراجعه به آدرس اینترنتی www.emdad.ir برای کمک به بیماران خاص و صعب‌العلاج بنام «طرح شفاء» اقدام کنند.
انتهای پیام۲۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۱۹
تعداد بازدید : ۶۱
کد خبر : ۲,۶۴۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید