اخبار

رئیس کمیته امداد فراهان:

دو هزارو 933 خانوار تحت حمایت کمیته امداد فراهان هستند

دو هزارو 933 خانوار تحت حمایت کمیته امداد فراهان هستند
در سال جاری تا کنون دو هزارو 933 خانوار تحت حمایت کمیته امداد شهرستان فراهان بوده و از خدمات این نهاد در سرفصل‌های متنوع بهره‌مند هستند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با بیان اینکه در سال جاری تا کنون دو هزارو 933 خانوار تحت حمایت کمیته امداد شهرستان فراهان بوده و از خدمات این نهاد در سرفصل‌های متنوع بهره‌مند هستند، گفت: از این تعداد دو هزارو 155 خانوار کمک معیشت بگیر و 778 خانوار به صورت تک خدمتی و چند خدمتی از حمایت‌های امداد برخوردار هستند.
وی از پرداخت 83 فقره تسهیلات اشتغال‌زایی قرض الحسنه به مددجویان تحت حمایت خبر داد و تصریح کرد: برای پرداخت این تعداد تسهیلات قرض الحسنه دو میلیاردو 633میلیون تومان اعتبار هزینه شده است؛ پرداخت تسهیلات به نوبت مشابه سال گذشته 77درصد رشد دارد.
وی با اشاره به اینکه دغدغه اصلی کمیته امداد ، ایجاد اشتغال تولید محور در راستای خودکفایی خانواده‌های تحت حمایت است،گفت: ارائه آموزش‌های رایگان فنی وحرفه ای، ایجاد فرصت شغلی برای مددجویان جویای کار و مستعد، انجام کار با پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی ، اعمال نظارت تخصصی و فنی بر طرح‌های اشتغال مددجویان توسط ناظران متخصص از برنامه‌های کمیته امداد در راستای توانمندسازی مددجویان است.
انتهای پیام


۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۸
تعداد بازدید : ۷۴
کد خبر : ۲,۶۷۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید