اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان آشتیان خبرداد؛

اعزام 90 نفر از مددجویان تحت حمایت به مشهد مقدس

اعزام 90 نفر از مددجویان تحت حمایت به مشهد مقدس
تعداد 90 نفر از مددجویان خانم تحت حمایت کمیته امداد شهرستان آشتیان باکمک‌های خیران و کمیته امداد این شهرستان به سفر زیارتی و سیاحتی مشهد مقدس اعزام شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حمید فراهی ، رئیس کمیته امداد شهرستان آشتیان با بیان اینکه اعزام مددجویان به اماکن زیارتی و تفریحی از برنامه‌های فرهنگی کمیته امداد است، گفت: این اردوها در قالب اردوهای دانش آموزی، دانشجویی و خانوادگی برگزار می شود.
وی ازاعزام 90 نفر از مددجویان خانم تحت حمایت کمیته امداد شهرستان آشتیان به سفر زیارتی و سیاحتی مشهد مقدس خبر داد و تصریح کرد: این افراد با کمک خیران و کمیته امداد به این سفر معنوی اعزام شدند و بیشتر آنها از زنان سرپرست خانوار بودند.
وی طرح "شوق زیارت" را از طرح‌های کمیته امداد عنوان و خاطر نشان کرد: در قالب این طرح، نیازمندانی که تا کنون به اماکن زیارتی مشرف نشده‌اند، در طول سال شناسایی و ساماندهی می‌شوند تا با یاری خیران امکان سفر آنها به عتبات عالیات، مشهد و سایر اماکن زیارتی فراهم شود.
فراهی در پایان ضمن تشکر از خیران شهرستان گفت: خیران ومردم نیکوکارشهرستان آشتیان در6ماهه سال جاری یک میلیاردو صد میلیون تومان به صورت نقدی و کالایی به نیازمندان کمک کردند.

انتهای پیام


۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۷
تعداد بازدید : ۳۵
کد خبر : ۲,۷۰۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید