اخبار

رئیس کمیته امداد خمین خبر داد،

بهره مندی 287 زن سرپرست خانوار از حمایت ‌های کمیته امداد

بهره مندی 287 زن سرپرست خانوار از حمایت ‌های کمیته امداد
تعداد 287 زن سرپرست خانوار در شهرستان خمین تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان بوده و از حمایت‌های این نهاد بهره مند هستند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جواد داودی ، رئیس کمیته امداد شهرستان خمین با بیان اینکه حمایت‌های کمیته امداد برای خانوارهای با سرپرست زن در بخش‌های فرهنگی ،تحصیلی ،مشاوره ،آموزش‌های مهارتی ،معیشت وکمک به تأمین مسکن است، گفت: تعداد 287 زن سرپرست خانوار در شهرستان خمین تحت حمایت کمیته امداد بوده و از حمایت‌های این نهاد بهره مند هستند.
وی با اشاره به اینکه 78درصد این افراد ساکن شهر و22در صد ساکن مناطق روستایی هستند، افزود: حمایت‌های آموزشی ،مشاوره ،آموزش ، ایجاد اشتغال ،تأمین معیشت ،درمان و تحصیل مهم‌ترین بخش خدمات ارائه شده به این افراد بوده است.
وی با بیان اینکه 52خانوار که سرپرست آنها در زندان می باشند تحت حمایت این نهاد هستند، اظهارکرد: کمیته امدادعلاوه بر حمایت‌های مستمر ،در یک اقدام هم افزایی با انجمن حمایت از زندانیان ، نیازهای اساسی این خانوارها را احصاء و بخشی منابع مالی جهت رفع آنها توسط خیرین انجمن و بخشی هم از محل تعامل با انجمن ها توسط امداد تامین می شود.
داودی ارائه خدمات فرهنگی را از دیگر برنامه‌های کمیته امداد برشمرد و گفت: در هشت ماهه سال جاری بیش از 170 نفر از خانواده‌های تحت حمایت از خدمات اردوهای کمیته امداد بهره مند شدند.
وی در پایان اضافه کرد: 73درصداین اردوها در شهرهای مذهبی قم و مشهد مقدس و مابقی در سایر اردوگاه‌های کمیته امداد در سایر استان‌ها برگزار شده است.

انتهای پیام


۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱
تعداد بازدید : ۳۷
کد خبر : ۲,۷۰۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید