اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان ساوه:

اعزام 256 مددجوی ساوجی به اردوهای آموزشی و تربیتی

اعزام 256 مددجوی ساوجی به اردوهای آموزشی و تربیتی
در هفت ماهه سال جاری تعداد 256 نفر از مددجویان تحت حمایت شهرستان ساوه با اعتباربیش از 18 میلیون تومان به اردوهای آموزشی و تربیتی اعزام شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس محمدی ، رئیس کمیته امداد شهرستان ساوه با بیان اینکه کمیته امداد خدمات فرهنگی، آموزشی وتربیتی به مددجویان ارائه می کند ، گفت: در هفت ماهه سال جاری تعداد 256 نفر از مددجویان تحت حمایت شهرستان ساوه با اعتباربیش از 18 میلیون تومان به اردوهای آموزشی و تربیتی اعزام شدند.
وی ضمن ارائه گزارشی از برنامه‌های فرهنگی کمیته امداد شهرستان ، اظهار کرد: برگزاری اردوهای آموزشی وزیارتی به تعداد 196 نفر با اعتبار 24 میلیون تومان و برگزاری دوره‌های آموزشی برای 544 و با اعتبار 28 میلیون تومان از خدمات فرهنگی ارائه شده برای مددجویان فرهنگی بوده است.
محمدی از بهره‌مندی دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت شهرستان از برنامه‌های کانون فرهنگی کمیته امداد خبر داد و تصریح کرد: در سال جاری تا کنون 180 نفر از دانش آموزان و دانشجویان از برنامه‌های کانون بهره مند شدند.
وی در پایان اضافه کرد: ارائه خدمات فرهنگی به 40 نفر از دانش آموزان و دانشجویان و طلاب علوم دینی با اعتبار 11 میلیون تومان از دیگر خدمات ارائه شده به مددجویان بوده است.
انتهای پیام
۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۷
تعداد بازدید : ۲۶
کد خبر : ۲,۷۱۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید