اخبار

رئیس کمیته امداد فراهان خبر داد،

پرداخت 110 فقره وام اشتغال به مددجویان تحت حمایت

پرداخت 110 فقره وام اشتغال به مددجویان تحت حمایت
طی هشت ماهه سال جاری 110 فقره وام اشتغال با اعتبار سه میلیاردو 823 میلیون تومان به مددجویان شهرستان فراهان پرداخت شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با بیان اینکه کمیته امداد در راستای توانمندسازی خانواده‌ها طی سال‌های اخیر وام‌های اشتغالزایی را در اختیار افراد تحت حمایت قرار داده است، اظهار کرد: طی 8 ماهه سال جاری 110 فقره وام اشتغال با اعتبار سه میلیاردو 823 میلیون تومان به مددجویان شهرستان فراهان پرداخت شد.
وی افزود: اعتبار پرداختی برای این تعداد وام از منابع داخلی، منابع بانکی و تبصره ۱۶ و اشتغال روستایی در حال پرداخت است و اشتغال‌های ایجاد شده در بخش‌های کشاورزی، خدماتی، صنعت و دامپروری بوده است.
رئیس کمیته امداد فراهان با اشاره به اینکه بعد از پرداخت وام و تسهیلات به طرح‌ها از آنها توسط کارشناس بازدید می شود، افزود: در طی سال جاری تاکنون پنج هزار از طرح‌های اشتغال ایجاد شده برای افراد توسط کارشناس بازدید شده است.
حافظ کمال در پایان با بیان اینکه توانمند سازی خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد از اهداف اصلی این نهاد مقدس می باشد، گفت: تعداد پیش بینی وام‌های اشتغال امسال 124 نفر بوده که باتوجه به عملکرد 8ماهه امسال 89درصد تحقق عملکرد داشته و نسبت به نوبت مشابه سال گذشته 67درصد رشد داشته است.
انتهای پیام


۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۹
تعداد بازدید : ۴۲
کد خبر : ۲,۷۳۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید