اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان ساوه خبرداد؛

پرداخت 416 میلیون تومان حق بیمه مددجویان ساوه

پرداخت 416 میلیون تومان حق بیمه مددجویان ساوه
در 7 ماهه سال جاری تا کنون بیمه423 نفر از مجریان طرح‌های خودکفایی وزنان سرپرست تحت حمایت شهرستان ساوه با اعتبار416میلیون تومان به حساب تامین اجتماعی واریز شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، عباس محمدی ، رئیس کمیته امداد شهرستان ساوه با بیان اینکه بانوان سرپرست خانوار در سنین ۳۵ تا ۵۰ سال مشمول دریافت خدمت حق بیمه هستند ، افزود: پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی مددجویان با هدف تأمین آتیه و بهره مندی آنها از مستمری بازنشستگی انجام می شود.

وی افزود: در هفت ماهه سال جاری تا کنون بیمه423 نفر از مجریان طرح‌های خودکفایی وزنان سرپرست تحت حمایت شهرستان ساوه با اعتبار416میلیون تومان به حساب تأمین اجتماعی واریز شد.

وی در ادامه ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های اشتغال این نهاد ، افزود: در سال جاری تا کنون 682 نفر از مددجویان و مجریان طرح‌های اشتغال از آموزش‌های فنی و حرفه ای با اعتبار 46 میلیون و 200 هزار تومان بهره‌مند شدند.

وی اضافه کرد: معرفی 98 نفر از مددجویان و فرزندان آنها به مراکز تولیدی به منظور کاریابی و اشتغال و با اعتبار 18 میلیون و 200 هزار تومان از دیگر اقدامات کمیته امداد شهرستان در بخش اشتغال مددجویی بوده است.

محمدی در پایان ضمن تشکر از خیران و باغداران شهرستان ساوه گفت: در طرح عظیم شجره طیبه خیران و باغداران نیکوکار ساوجی با اهداء بیش از 20 تن انار به کمیته امداد در قالب زکات مستحبی اهدا کردند که بین 1300 خانواده نیازمند تحت حمایت توزیع شد.

انتهای پیام

۲۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۷
تعداد بازدید : ۲۷
کد خبر : ۲,۷۸۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید