اخبار

رئیس کمیته امداد تفرش خبر داد؛

آغاز پویش هر کارمند و هر کلاس درس یک حامی

آغاز پویش هر کارمند و هر کلاس درس یک حامی
رئیس کمیته امداد تفرش گفت: پویش هر کارمند و هر کلاس درس یک حامی در کمیته امداد شهرستان تفرش آغاز شده و جذب 600 حامی برای فرزندان ایتام و محسنین در این طرح هدف گذاری شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، محمدرضا بهمنی ، رئیس کمیته امداد شهرستان تفرش با بیان اینکه طرح اکرام ایتام و محسنین از طرح‌های موفق کمیته امداد است، گفت: پویش هر کارمند و هر کلاس درس یک حامی در کمیته امداد شهرستان تفرش آغاز شده و جذب 600 حامی برای فرزندان ایتام و محسنین در این طرح هدف گذاری شده است.

وی افزود: در این طرح پنج تیم بامراجعه چهره به چهره به ادارات ، سازمان‌ها ، مراکز آموزشی با شعار هرکارمند و هر کلاس درس یک حامی با حداقل ماهانه پرداختی از متقاضیان ثبت نام می کنند.

وی اضافه کرد: در طرح اکرام ایتام حامیان با تقبل حمایت مادی و معنوی یک یا چند فرزند یتیم ، ماهیانه مبالغی به حساب فرزندان معنوی خود واریز می کنند وطرح محسنین برای حمایت از خانواده‌های نیازمند دارای سرپرست بیمار ، ازکار افتاده وهمچنین فرزندان غیر یتیم خانواده های محروم راه اندازی شده است.

وی در پایان ضمن تشکر از خیران و حامیان شهرستان تفرش گفت: در حال حاضر 48 فرزند یتیم و150 دختر تحت حمایت (محسنین) نیازمند در این شهرستان حمایت خیران هستند.

انتهای پیام

۲۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵
تعداد بازدید : ۵۸
کد خبر : ۲,۷۹۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید