اخبار

رئیس کمیته امداد فراهان خبر داد؛

بهره مندی 110 مددجو از وام‌های اشتغال کمیته امداد

بهره مندی 110 مددجو از وام‌های اشتغال کمیته امداد
طی 8ماهه سالجاری 110 مورد وام اشتغالزایی با اعتبار 3میلیارد و 823میلیون تومان به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد فراهان پرداخت شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با بیان اینکه کمیته امداد در راستای توانمندسازی خانواده‌ها وام‌‎های اشتغالزایی را در اختیار افراد تحت حمایت قرار داده است اظهار کرد: طی 8ماهه سالجاری 110 مورد وام اشتغال با اعتبار سه میلیارد و 823میلیون تومان پرداخت شده است.
وی با اشاره به اینکه این وام‌ها به افراد تحت حمایت و نیازمند پرداخت شده است، تصریح کرد: اعتبار پرداختی برای این وام‌ها از منابع داخلی، منابع بانکی و تبصره ۱۶ و اشتغال روستایی تأمین شده و اشتغال‌های ایجاد شده در بخش‌های کشاورزی، خدماتی، صنعت و دامپروری بوده است.
وی افزود: بعد از پرداخت وام و تسهیلات به مددجویان ، چهار تا پنج بار از طرح‌های اشتغال ایجاد شده توسط کارشناسان حوزه اشتغال و خودکفایی بازدید می‌شود.
حافظ کمال با اشاره به اینکه یکی از مشکلات برای افراد تحت حمایت نبود ضامن  است، اظهار کرد: تعداد پیش بینی وام های اشتغال امسال 124 نفر بوده است که باتوجه به عملکرد 8ماهه امسال 89درصد تحقق عملکرد داشته و به نوبت مشابه سال گذشته 67درصد رشد داشته است.

انتهای پیام

۲۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۱
تعداد بازدید : ۷۴
کد خبر : ۲,۸۰۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید