اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان زرندیه :

سه واحدمنزل مسکونی توسط حامیان شهرستان زرندیه به نیازمندان اهداء شد

سه واحدمنزل مسکونی توسط حامیان شهرستان زرندیه به نیازمندان اهداء شد
خیران و حامیان شهرستان زرندیه سه واحد منزل مسکونی به سه خانوار نیازمند فاقد مسکن اهداء کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید شهاب الدین کاشی ، رئیس کمیته امداد شهرستان زرندیه با بیان اینکه خیران و حامیان یاوران کمیته امداد در خدمت رسانی به محرومان و اقشار کم‌بضاعت هستند، گفت: خیران و حامیان شهرستان زرندیه سه واحد منزل مسکونی به سه خانوار نیازمند فاقد مسکن اهداء کردند.

وی با اشاره به اینکه صدقات پرداختی مردم در سال جاری به نسبت مشابه سال قبل رشد داشته است، گفت: مردم شهرستان زرندیه طی سال جاری تا کنون 300 میلیون تومان به صورت صدقه به نیازمندان تحت حمایت کمک کردند.

وی افزود: پرداخت صدقه و کمک به نیازمندان یکی از سنت‌های حسنه‌ای است که در دین مبین اسلام به پرداخت آن تأکید شده است و اعتقاد و فرهنگ دینی بالای مردم شهرستان سبب شده تا خود را موظف به پرداخت صدقه بدانند.

وی در ادامه ضمن تشکر از خیران شهرستان گفت: تمامی وجوه دریافتی از خیران در زمینه رفع مشکلات عمرانی ، درمانی ، فرهنگی و تهیه جهزیه برای نو عروسان نیازمند هزینه شده است.

کاشی در پایان گفت: در حال حاضر 1357 خانوار تحت حمایت کمیته امداد شهرستان زرندیه هستند که علاوه بر استفاده از تمامی خدمات حمایتی ، بیش از 4/2 میلیارد تومان نیز به عنوان کمک معیشت (مستمری) به حسابشان واریز شده است.
انتهای پیام۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۳
تعداد بازدید : ۳۱
کد خبر : ۲,۸۱۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید