اخبار

100 کودک تحت حمایت شازندی سبد غذایی دریافت کردند

100 کودک تحت حمایت شازندی سبد غذایی دریافت کردند
طی سال جاری تا کنون ۱۰۰ کودک زیر پنج سال تحت حمایت کمیته امداد شهرستان شازند سبد غذایی با اعتبار بیش از ۴۰ میلیون تومان دریافت کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ولی مشهدی ، رئیس کمیته امداد شهرستان شازند با بیان اینکه اهدای سبدهای غذایی به کودکان مبتلاء به سوء تغذیه از اقدامات کمیته امداد است، گفت: طی سال جاری تا کنون ۱۰۰ کودک زیر پنج سال تحت حمایت کمیته امداد شهرستان شازند سبد غذایی با اعتبار بیش از ۴۰ میلیون تومان دریافت کردند.
وی حمایت از بیماران نیازمند را از دیگراقدامات کمیته امداد عنوان و تصریح کرد: در سال جاری تا کنون بابت هزینه‌های پزشکی ۲۵۰ بیمار نیازمند بیش از ۷۲ میلیون تومان هزینه شده است.
وی برگزاری کارگاه‌های بهداشتی را از اقدامات حمایتی کمیته امداد به منظور ارتقای سطح زندگی مددجویان عنوان کرد و افزود: درسال جاری کارگاه آموزش بهداشتی با حضور ۲۰۰ نفر از مددجویان تحت حمایت برگزار شده است.
مشهدی در پایان گفت: پرداخت بیمه تأمین اجتماعی برای ۱۴۵ مددجو با اعتبار ۱۶۰ میلیون تومان و پرداخت حق بیمه ۸۲نفر از مددجویان روستایی و عشایری با اعتبار بیش از ۲۲ میلیون تومان از دیگر اقدامات انجام شده برای مددجویان تحت حمایت بوده است.

انتهای پیام

۳ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۴۵
تعداد بازدید : ۲۵
کد خبر : ۲,۸۵۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید