اخبار

رئیس کمیته امداد توره خبر داد

توزیع 1200 کیلوگرم میوه توسط خیران بین نیازمندان تحت حمایت

توزیع 1200 کیلوگرم میوه توسط خیران بین نیازمندان تحت حمایت
به مناسبت شب یلدا 1200 کیلوگرم میوه توسط خیران تهران، اراک و بخش زالیان به کمیته امداد شهر توره اهداء و بین مددجویان تحت حمایت در روستاهای دوجفت ،زالیان ، گونستان ،کلهجوب ، قمارخان وچهار چریک توزیع شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قاسم مقدم ، رئیس کمیته امداد شهر توره ضمن تشکر از خیران و حامیان شهر توره گفت: حامیان و خیران یاوران کمیته امداد در کمک به اقشار کم بضاعت هستند.

وی افزود: به مناسبت شب یلدا 1200 کیلوگرم میوه توسط خیران تهران، اراک و بخش زالیان به کمیته امداد شهر توره اهداء و بین مددجویان تحت حمایت در روستاهای دوجفت ،زالیان ، گونستان ،کلهجوب ، قمارخان وچهار چریک توزیع شد.

وی در ادامه از برگزاری جلسه آموزشی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با حضور 60 نفر از زنان سرپرست خانوار در روستای حصار شهر توره خبر داد و تصریح کرد: تاثیر رسانه برخانواده و آسیب شناسی آن ، اهمیت نقش والدین در پیشگیری ازآسیب های اجتماعی و مهارت های ارتباطی کارآمد در خانواده از مباحثی بوده است که در این دوره آموزش داده شد.

مقدم در پایان گفت: مددجویان کمیته امداد همچنین از خدمات مشاوره فردی و گروهی در بخش‌های پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی ، فضای مجازی ، اعتیاد ، مهارت‌های زندگی ، سبک فرزندپروری ، شرایط ازدواج موفق ، آشنایی با عوامل موثر ازدواج و تحکیم بنیان خانواده بهره‌مند می شوند.

انتهای پیام

۴ دی ۱۳۹۸ ۰۷:۵۸
تعداد بازدید : ۳۴
کد خبر : ۲,۸۶۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید