اخبار

رئیس کمیته امداد سربند خبرداد ؛

بهره مندی 600 مددجو از دوره‌های آموزشی

بهره مندی 600 مددجو از دوره‌های آموزشی
طی 9 ماهه سال جاری 600 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهر سربند با شرکت در دوره‌های آموزش خانواده ، با مهارت‌های زندگی آشنا شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، کاظم علی فدائی رئیس کمیته امداد اداره سربند گفت :خدمات آموزشی با هدف تقویت سبک زندگی اسلامی ایرانی ،سوق دادن خانواده ها و فرزندان آنان به فراگیری مهارت‌های زندگی وتحکیم بنیان خانواده ارائه می شود.

وی افزود: طی 9 ماهه سال جاری 600 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهر سربند با شرکت در دوره‌های آموزش خانواده ، با مهارت‌های زندگی آشنا شدند.

وی در ادامه اظهارکرد :آموزش رفتارهای معنوی و مهارت‌های زندگی به خانواده‌های تحت حمایت برای اصلاح سبک زندگی و تحکیم بنیان خانواده و نیز خدمات مشاوره‌ای تحصیلی ،شغلی و خانوادگی به صورت فردی و گروهی از مهم ترین موضوعات دوره های آموزشی است.

فدائی با اشاره به اینکه یکی از راهکارهای اساسی این نهاد برای توانمندی خانواده‌ها ارائه آموزش‌های فردی و گروهی به مددجویان است، گفت: برگزاری اینگونه دوره‌های آموزشی با حضور اساتید مجرب حوزه و دانشگاه موجب افزایش سطح فکری و فرهنگی خانواده ها تحت حمایت می شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: اجرای برنامه‌های آموزشی ،تربیتی ،مسابقات فرهنگی و قرآنی و اردو های زیارتی و آموزشی از جمله برنامه‌های واحد فرهنگی برای مددجویان است و از ابتدای سال جاری 90 مددجوی تحت حمایت در قالب طرح شوق زیارت و اردو های سراسری به مشهد مقدس و قم اعزام شدند.

انتهای پیام

۴ دی ۱۳۹۸ ۰۸:۰۴
تعداد بازدید : ۳۳
کد خبر : ۲,۸۶۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید