اخبار

رئیس کمیته امداد فراهان خبرداد؛

بهره مندی مددجویان فراهانی از تسهیلات قرض الحسنه

بهره مندی مددجویان فراهانی از تسهیلات قرض الحسنه
طی هشت ماهه سال جاری ۱۱۰ فقره وام اشتغال با اعتبار سه میلیاردو ۸۲۳ میلیون تومان به مددجویان شهرستان فراهان پرداخت شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با بیان اینکه کمیته امداد در راستای توانمندسازی خانواده‌ها طی سال‌های اخیر وام‌های اشتغالزایی را در اختیار افراد تحت حمایت قرار داده است، اظهار کرد: طی ۸ ماهه سال جاری ۱۱۰ فقره وام اشتغال با اعتبار سه میلیاردو ۸۲۳ میلیون تومان به مددجویان شهرستان فراهان پرداخت شد.
وی افزود: اعتبار پرداختی برای این تعداد وام از منابع داخلی، منابع بانکی و تبصره ۱۶ و اشتغال روستایی در حال پرداخت است و اشتغال‌های ایجاد شده در بخش‌های کشاورزی، خدماتی، صنعت و دامپروری بوده است.
رئیس کمیته امداد فراهان با اشاره به اینکه بعد از پرداخت وام و تسهیلات به طرح‌ها از آنها توسط کارشناس بازدید می شود، افزود: در طی سال جاری تاکنون پنج هزار از طرح‌های اشتغال ایجاد شده برای افراد توسط کارشناس بازدید شده است.
حافظ کمال در پایان با بیان اینکه توانمند سازی خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد از اهداف اصلی این نهاد مقدس می باشد، گفت: تعداد پیش بینی وام‌های اشتغال امسال ۱۲۴ نفر بوده که باتوجه به عملکرد ۸ماهه امسال ۸۹درصد تحقق عملکرد داشته و نسبت به نوبت مشابه سال گذشته ۶۷درصد رشد داشته است.
انتهای پیام

۴ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۳۰
تعداد بازدید : ۴۴
کد خبر : ۲,۸۶۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید