اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان ساوه خبرداد؛

بهره‌مندی 265 مددجو ساوجی از اردوهای آموزشی و تربیتی

بهره‌مندی 265 مددجو ساوجی از اردوهای آموزشی و تربیتی
طی سال جاری تاکنون 256 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد شهرستان ساوه از اردوهای آموزشی و تربیتی با اعتبار 18 میلیون400هزار تومان بهره‌مند شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛عباس محمدی، رئیس کمیته امداد شهرستان ساوه با بیان اینکه برگزاری اردوهای آموزشی تربیتی جوانان و بزرگسالان از برنامه‌های کمیته امداد برای مددجویان تحت حمایت است، گفت: طی سال جاری تاکنون 256 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد شهرستان ساوه از اردوهای آموزشی و تربیتی بهره‌مند شدند.
وی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های فرهنگی این نهاد اظهارکرد: برگزاری اردوهای آموزشی وزیارتی به تعداد 196 نفر با اعتبار 60میلیون و 400هزار تومان وفعالیت آگاه‌سازی و آموزش به تعداد 604 نفر با اعتبار 30 میلیون و 200 هزار تومان از اقدامات فرهنگی انجام شده بوده است.
وی در ادامه کمک به دانش‌آموزان و دانشجویان کم بضاعت را از دیگر اقدامات فرهنگی کمیته امداد برشمرد و تصریح کرد: ارائه خدمات به دانش‌آموزان و دانشجویان در کانون‌های فرهنگی به تعداد180 نفر و با اعتبار 18 میلیون 800 هزار تومان از کمک‌های این نهاد به دانش آموزان و دانشجویان بوده است.
وی اضافه کرد: تعداد 40 نفر از دانش آموزان و دانشجویان و طلاب علوم دینی نیز از خدمات کمیته امداد شهرستان ساوه با اعتبار 11 میلیون و 400هزار تومان بهره مند شدند.
انتهای پیام۷ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۳۸
تعداد بازدید : ۲۸
کد خبر : ۲,۸۶۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید