اخبار

رئیس کمیته امداد سربند:

264 فرصت شغلی برای مددجویان هدفگذاری شده است

264 فرصت شغلی برای مددجویان هدفگذاری شده است
ایجاد 264فرصت شغلی با اعتبار بیش از هفت میلیارد و 562 میلیون تومان برای مددجویان کمیته امداد اداره سربند تا پایان سال جاری هدف گذاری شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ کاظم علی فدائی رئیس کمیته امداد شهر سربند با اشاره به هدف گذاری ایجاد 264 فرصت شغلی برای مددجویان بخش سربند گفت : این تعداد طرح با اعتبار هفت میلیارد و 562 میلیون تومان برای مددجویان اداره سربند تا پایان سال جاری اجرا می شود .
وی یادآور شد : از مجموع اعتبارات در نظر گرفت شده 5775 میلیون تومان از منابع صندوق قرض الحسنه امداد ولایت ،32000 میلیارد دو یست میلیون تومان بند ب تصبره 16 قانون بودجه و 37850 میلیارد و هفت وصد و پنجاه میلیون تومان از منابع تسهیلات اشتغال پایدار روستایی است.
وی یکی از منابع تأمین پرداخت تسهیلات اشتغال را صندوق امداد ولایت برشمردو گفت: از تسهیلات امداد ولایت 23 طرح اشتغال با اعتبار 555 میلیون تومان برای مددجویان ایجاد اشتغال شده است.
وی با اشاره به پرداخت تسهیلات بند ب تبصره 16 قانون بودجه گفت : 26 فقره تسهیلات به مبلغ 7950 میلیون تومان از دیگر منابع تامین ایجاد شغلی است.
فدائی به پرداخت 39طرح از محل منابع اشتغال پایدار روستایی و عشایری خبر داد و اظهارکرد: جامعه هدف این تسهیلات مددجویان تحت حمایت و افراد کم بضاعت ساکن در مناطق روستایی و عشایری هستند.
انتهای پیام

۷ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۴۳
تعداد بازدید : ۳۴
کد خبر : ۲,۸۷۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید