اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان زرندیه خبر داد؛

بهره‌مندی بیش از 330 مددجو از حمایت‌های درمانی

بهره‌مندی بیش از 330 مددجو از حمایت‌های درمانی
طی سال جاری تاکنون 330 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان زرندیه از حمایت‌های درمانی با اعتباربیش از 83 میلیون تومان بهره مند شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید شهاب الدین کاشی، رئیس کمیته امداد شهرستان زرندیه با بیان اینکه تأمین سلامت مددجویان یکی از ضرورترین مؤلفه‌های توانمندسازی است، گفت: طی سال جاری تاکنون 330 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان زرندیه از حمایت‌های درمانی با اعتبار بیش از 83 میلیون تومان بهره مند شدند.
وی در ادامه با اشاره به اینکه در سال جاری تعداد 328 نفر از مدد جویان تحت حمایت واجد شرایط ، پس از تشکیل و تأیید پرونده ، به بانک‌های عامل معرفی شدند، گفت: از این تعداد تاکنون تعداد 120 نفر ، با اعتباری بالغ بر بیش 2/4 میلیارد تومان موفق به دریافت وام اشتغال شدند و مابقی افراد نیز در حال پیگیری و دریافت این وام‌ها هستند.
وی در پایان گفت: در سال جاری تعداد 270 نفر از ولی نعمتان این نهاد مقدس در دوره‌های مهارت آموزی ، پایدار سازی و توسعه ، دوره‌های کار آفرینی و صنایع دستی و خدمات ، بهره‌مند شدند ، و در این زمینه بیش از پنج میلیون تومان نیز هزینه شده است.

انتهای پیام

۸ دی ۱۳۹۸ ۰۸:۱۷
تعداد بازدید : ۳۲
کد خبر : ۲,۸۷۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید