اخبار

رئیس کمیته امداد فراهان خبر داد؛

بهره‌مندی 156 مددجوی فراهانی از تسهیلات اشتغال

بهره‌مندی 156 مددجوی فراهانی از تسهیلات اشتغال

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، غلامرضا حافظ‌کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با بیان اینکه کمیته امداد در راستای توانمندسازی خانواده‌ها تسهیلات اشتغال پرداخت می کند، اظهار کرد: طی 9ماهه سالجاری 156 فقره تسهیلات اشتغالزایی با اعتبار پنج میلیارد و 693میلیون تومان به مددجویان تحت حمایت پرداخت شده است.
وی با بیان اینکه این تسهیلات به افراد تحت حمایت و نیازمند تقاضای وام داده شده است، گفت: اعتبار پرداختی برای این تسهیلات از منابع داخلی، منابع بانکی، تبصره ۱۶ و اشتغال روستایی در حال پرداخت است و اشتغال‌ها در بخش‌های کشاورزی، خدماتی، صنعت و دامپروری بوده است.
رئیس کمیته امداد فراهان با بیان اینکه بعد از پرداخت وام و تسهیلات به طرح‌ها از آنها توسط کارشناس بازدید می شود، افزود: در طول سال چهار تا پنج بار از طرح‌های اشتغال ایجاد شده برای افراد توسط کارشناس بازدید می شود.
حافظ کمال از پرداخت یک میلیارد و40 میلیون تومان تسهیلات ضروری و کارگشایی به 254 نفر از نیازمندان توسط صندوق قرض الحسنه امداد ولایت در9ماهه سالجاری، خبر داد و گفت: صندوق قرض الحسنه امداد ولایت یکی دیگر از ظرفیت‌های این نهاد مقدس بوده و برای تکریم مددجویان پایه گذاری شده و تسهیلات بدون دریافت سود پرداخت می کند.
انتهای پیام


۹ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۵۶
تعداد بازدید : ۳۵
کد خبر : ۲,۸۸۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید