اخبار

در9 ماهه سال جاری انجام شد؛

تعمیر و بازسازی 70 مسکن مددجویی در فراهان

تعمیر و بازسازی 70 مسکن مددجویی در فراهان
طی 9 ماهه سال جاری 70 مسکن مددجویی در شهرستان فراهان با اعتبار 90 میلیون تومان تعمیر و بازسازی شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد فراهان با بیان اینکه تأمین مسکن مناسب برای مددجویان کمیته امداد شهرستان از اولویت های این نهاد است، گفت: طی 9 ماهه سال جاری 70 مسکن مددجویی در شهرستان فراهان با اعتبار 90 میلیون تومان تعمیر و بازسازی شده است.
وی با اشاره به اینکه مبلغ مذکور از منابع دولتی و از منابع دیگر مانند درآمد صدقات و کمک‌های مردمی تأمین شده است ، افزود: همچنین تعداد دو سرویس بهداشتی مددجویان شهرستان فراهان در9ماهه سالجاری با اعتبار 6 میلیون تومان بهسازی شدند.
وی با اشاره به اهمیت کمک‌های مردمی صدقات و زکات به کمیته امداد عنوان کرد: اولی‌ترین مکان برای تمرکز صدقات مردم کمیته امداد است ؛ در کمیته امداد ریالی از وجوهات شرعی مردم صرف کار تشکیلاتی و هزینه‌های جاری سازمان نمی‌شود و همه آنها به نیازمندان اختصاص داده می‌شود.
حافظ‌کمال در مورد نحوه مشارکت خیران در تأمین هزینه‌های مددجویان ونیازمندان فراهان خاطرنشان کرد: علاقه مندان و خیران می‌توانند با شماره گیری# 086*8877* به صورت مستقیم وجوه خود را جهت کمک به نیازهای محرومان واریز نمایند ویا با مراجعه به دفتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری نسبت به اهداء کمک‌های خود به نفع محرومان اقدام نمایند.

انتهای پیام

۱۱ دی ۱۳۹۸ ۰۸:۳۱
تعداد بازدید : ۳۵
کد خبر : ۲,۹۰۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید