اخبار

رئیس کمیته امداد اراک منطقه یک خبر داد؛

اعزام 30 نفر از زنان سرپرست خانوار به اردوی قم و جمکران

اعزام 30 نفر از زنان سرپرست خانوار به اردوی قم و جمکران
تعداد ۳۰ نفر از زنان سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد شهرستان اراک منطقه یک به اردوهای زیارتی قم و جمکران اعزام شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ابراهیم خسروی ، رئیس کمیته امداد شهرستان اراک منطقه یک بابیان اینکه اعزام مددجویان تحت حمایت به سفرهای زیارتی یکی از برنامه‌های فرهنگی کمیته امداد است ، گفت: برگزاری اردوهای زیارتی با هدف تقویت ارزش‌ها وباورهای دینی دربین خانوارهای تحت حمایت انجام می شود.
وی از اعزام ۳۰ نفر زنان سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد شهرستان اراک منطقه یک به اردوهای زیارتی قم و جمکران خبر داد و گفت: برای اعزام این افراد به این سفر معنوی دو میلیون و 600 هزار تومان اعتبار هزینه شده است.
وی با اشاره به اینکه این اردوها در ایجاد نشاط روحی ،تقویت باورهای دینی واعتقادی،ایجاد روحیه خودباوری وآشنایی مددجویان با مسائل فقهی واعتقادی مؤثر است، اظهارکرد :برگزاری برنامه‌های فرهنگی وآموزشی برای مددجویان در حین برگزاری اردوهای زیارتی وسیاحتی از اقدامات انجام شده بوده است.
خسروی در پایان خاطر نشان کرد: نیازمندانی که تاکنون به اماکن زیارتی سیاحتی مشرف نشده اند ، درقالب طرح شوق زیارت شناسایی وساماندهی می شوند تا با یاری خیران امکان سفرآنها به عتبات عالیات ، مشهد وسایر اماکن زیارتی فراهم شود.

انتهای پیام۱۴ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۵۵
تعداد بازدید : ۲۵
کد خبر : ۲,۹۱۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید