اخبار

در سال جاری تا کنون انجام شد،

مردم شهرستان زرندیه بیش از 300 میلیون تومان صدقه دادند

مردم شهرستان زرندیه بیش از 300  میلیون تومان صدقه دادند
مردم شهرستان زرندیه در سال جاری تاکنون بیش از 300 میلیون تومان در قالب صدقه به نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد کمک کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید شهاب الدین کاشی، رئیس کمیته امداد شهرستان زرندیه با بیان اینکه صدقات مردمی متناسب با نیاز محرومان هزینه می شود، گفت : با صدقات مردمی بخشی از مشکل خانوار‌های تحت حمایت برطرف می شود.
وی با اعلام این خبر که مردم شهرستان زرندیه در سال جاری تا کنون بیش از 300 میلیون تومان در قالب صدقه به نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد کمک کردند، افزود: تمامی کمک های مردم خیر شهرستان به منظور تهیه جهیزیه ، خدمات عمرانی ، درمان و هزینه های تحصیلی و سایر نیازهای ضروری مددجویان تحت حمایت هزینه می شود.
وی با اشاره به فراهم شدن شرایط پرداخت صدقات به روش های الکترونیکی گفت : سرعت درانتقال وجوه صدقات،صرفه جویی در وقت و نیروی انسانی،کاهش هزینه ها و سهولت در دسترسی و پرداخت صدقات برخی از مزایای استفاده از روش‌های الکترونیکی و نوین است.
کاشی در پایان ضمن تشکر از مردم شهرستان در همکاری با کمیته امداد و کمک به نیازمندان گفت : مهم‌ترین برنامه کمیته امداد اعتمادسازی و شفاف سازی عملکرد‌ها است.

انتهای پیام

۱۴ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۵۷
تعداد بازدید : ۲۷
کد خبر : ۲,۹۱۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید