اخبار

رئیس کمیته امداد فراهان خبر داد؛

رشد 55درصدی کمک‌های مردمی به مراکز نیکوکاری

رشد 55درصدی کمک‌های مردمی به مراکز نیکوکاری
رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان گفت: کمک‌های مردمی به مراکز نیکوکاری شهرستان فراهان در9ماهه امسال با حدود 199میلیون تومان نسبت به مدت مشابه سال قبل 55 درصد رشد داشته است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با بیان اینکه مراکز نیکوکاری به صورت محله محور فعالیت می کنند، گفت: این مراکز با شناسایی نیازمندان و بهره گیری از ظرفیت خیران، نیکوکاران، هیات امنای مساجد، معتمدان محلی به منظور رفع فقر و محرومیت تلاش می کنند.

وی افزود: کمک‌های مردمی به مراکز نیکوکاری شهرستان فراهان در9ماهه امسال با حدود 199میلیون تومان نسبت به مدت مشابه سال قبل 55 درصد رشد داشته است.

وی در ادامه اضافه کرد: مراکز نیکوکاری با ارائه خدمات در زمینه جهیزیه، کمک معیشت، درمان، فرهنگی، مسکن و اشتغال آماده بهره گیری از ظرفیت آحاد جامعه در رفع فقر و محرومیت هستند.

حافظ کمال با بیان اینکه در حال حاضر دو هزار و191 خانوار با تعداد 4 هزار و 292 نفر از کمیته امداد شهرستان فراهان کمک معیشت دریافت می کنند، خاطرنشان کرد: علاقه مندان و خیرین می توانند با شماره گیری با تلفن همراه با شماره08610#*8877* به صورت مستقیم وجوه خود را جهت کمک به نیازهای محرومان واریز نمایند.
انتهای پیام

۱۵ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲
تعداد بازدید : ۲۹۳
کد خبر : ۲,۹۲۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید