اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان خمین خبر داد؛

پرداخت بیمه تأمین اجتماعی بیش از 137 نفر از مددجویان توسط امداد

پرداخت بیمه تأمین اجتماعی بیش از 137 نفر از مددجویان توسط امداد
بیش از 137 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان خمین مشمول بیمه تأمین اجتماعی هستند که سهم بیمه این افراد توسط کمیته امداد امداد به حساب سازمان تأمین اجتماعی واریز می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، جواد داودی ، رئیس کمیته امداد شهرستان خمین با بیان اینکه بیش از 137 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان خمین مشمول بیمه تأمین اجتماعی هستند، گفت: 25مجری طرح اشتغال و 112 زن سرپرست خانوار در این طرح قرار دارند که سهم بیمه این افراد توسط کمیته امداد امداد به حساب سازمان تأمین اجتماعی واریز می شود.

وی افزود: این طرح یکی از طرح‌های کمیته امداد است که در راستای تکریم وحمایت از زنان سرپرست خانوار اجرایی شده و مشمولان آن زنان سرپرست خانوار زیر 50سال و مجریان طرح‌های اشتغال هستند.

وی اضافه کرد: این افراد بر اساس جنسیت ، سن و بر اساس قوانین سازمان تأمین اجتماعی از انواع حمایت‌های بیمه ای برخوردار و مشمول بازنشستگی تأمین اجتماعی می شوند.

داودی با اشاره به اینکه بیش از 4200نفر از نیازمندان شهرستان خمین به صورت مستمر تحت حمایت امداد و از خدمات معیشتی بهره‌مند هستند ، گفت: در 9ماهه سال جاری نزدیک به هفت میلیارد تومان به صورت نقدی جهت کمک به معیشت مددجویان پرداخت شده است.

وی اضافه کرد: این افراد که جمعیت عائله ای بیش از 7000نفری را تحت کفالت خود دارند علاوه بر دریافت کمک نقدی مستمر معیشتی از انواع کمک‌های حمایتی امداد نظیر بهداشت و درمان ، آموزش خانواده ،فرهنگی و تربیتی ، اشتغال ومشاوره بهره مند هستند.

انتهای پیام

۱۸ دی ۱۳۹۸ ۰۸:۲۴
تعداد بازدید : ۳۲
کد خبر : ۲,۹۳۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید