اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان کمیجان خبر داد؛

پرداخت 202 فقره وام قرض الحسنه به مددجویان

پرداخت 202 فقره وام قرض الحسنه به مددجویان
طی هشت ماهه سال‌جاری تعداد 202 فقره وام قرض الحسنه با اعتبار یک میلیاردو 500 تومان توسط صندوق امداد ولایت به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان کمیجان پرداخت شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عزیزاله اردولالو ، رئیس کمیته امداد شهرستان کمیجان با بیان اینکه وام‌های پرداختی کمیته امداد به مددجویان به صورت قرض الحسنه است، گفت: طی هشت ماهه سال‌جاری تعداد 202 فقره وام قرض الحسنه با اعتبار یک میلیاردو 500 تومان توسط صندوق امداد ولایت به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان کمیجان پرداخت شد.

وی افزود: تعداد 180 فقره وام قرض الحسنه نیز توسط صندوق قرض الحسنه مهر با اعتبار 882 میلیون تومان به مددجویان تحت حمایت پرداخت شده است.

وی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این نهاد ، اظهار کرد: در هشت ماهه سال جاری به منظور ایجاد اشتغال و توانمندسازی مددجویان تحت حمایت، تعداد30 فقره وام با اعتبار 755 میلیون تومان از منابع بانکی و تعداد 12 فقره وام با اعتبار265 میلیون تومان از منابع امداد به مددجویان پرداخت شده است.

وی اضافه کرد: برگزاری دوره‌های آموزشی مقدماتی کسب و کار برای 90 نفر از مددجویان و آموزش بهبافی فرش برای 35 نفر از مددجویان از دیگر اقدامات انجام شده بوده است.

اردولالو در ادامه از بهره مندی 508 دانش آموز و دانشجو از حمایت‌های کمیته امداد خبر داد و تصریح کرد: در هشت ماهه سال جاری 99 میلیون تومان برای کمک به ادامه تحصیل این دانش آموزان و دانشجویان هزینه شده است.

وی در پایان گفت: برگزاری اردوهای زیارتی و تفریحی برای 110 مددجوی تحت حمایت و با اعتبار 39 میلیون و 100 هزار تومان از اقدامات فرهنگی کمیته امداد بوده است.

انتهای پیام

۱۸ دی ۱۳۹۸ ۰۸:۲۷
تعداد بازدید : ۷۳
کد خبر : ۲,۹۴۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید