اخبار

رئیس کمیته امداد فراهان خبر داد؛

بهره مندی 334 مددجوی فراهانی از کمک هزینه‌های درمانی

بهره مندی 334 مددجوی فراهانی از  کمک هزینه‌های درمانی
در 9ماهه سال‌جاری حدود 65 میلیون تومان برای هزینه‌های فرانشیز خدمات درمانی برای 334نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان فراهان پرداخت شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با بیان اینکه ارتقاء شاخص‌های بهداشتی مددجویان از برنامه‌های کمیته امداد است، گفت: در 9ماهه سال‌جاری حدود 65 میلیون تومان به منظور هزینه‌های خدمات درمانی 334نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان فراهان در زمینه‌های فرانشیز بستری و عمل‌های سرپایی، فرانشیز دارو و پاراکلینیک، تجهیزات و لوازم پزشکی پرداخت ‌شده است.

وی افزود: برگزاری دوره‌های آموزشی سلامت، اهدای سبد و هدایای بهداشتی، ساخت سرویس بهداشتی، طرح‌های غربالگری فشارخون و قند خون برای مددجویان تحت حمایت از دیگر اقدامات انجام شده بوده است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر دو هزار و191 خانوار با تعداد چهار هزار و 292 نفر از کمیته امداد شهرستان فراهان کمک معیشت دریافت می کنند، خاطرنشان کرد: هموطنان و خیران  می‌توانند با شماره گیری کد# 08610*8877*  وجوه خود را به منظور کمک به بیماران خاص و صعب العلاج می باشد واریز کنند.

انتهای پیام

۲۱ دی ۱۳۹۸ ۰۸:۵۹
تعداد بازدید : ۳۴
کد خبر : ۲,۹۵۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید