اخبار

رئیس کمیته امداد ساوه خبر داد؛

بهره مندی سالمندان نیازمند از حمایت های کمیته امداد

بهره مندی سالمندان نیازمند از حمایت های کمیته امداد
طی هشت ماهه سال جاری 76 نفر از سالمندان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان ساوه از حمایت‌های کمیته امداد با اعتبار 15 میلیون و 900 هزار تومان بهره مند شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس محمدی ، رئیس کمیته امداد شهرستان ساوه با بیان اینکه کمیته امداد از سالمندان بی بضاعت حمایت می‌کند، گفت: طی 8 ماهه سال جاری 76 نفر از سالمندان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان ساوه از حمایت‌های کمیته امداد با اعتبار 15 میلیون و 900 هزار تومان بهره مند شدند.

وی افزود: در هشت ماهه سال جاری همچنین تعداد302 نفر از خانواده‌های تحت حمایت و مادران باردار و شیرده مبتلاء به سوء تغذیه نیز از خدمات رفع سوء تغذیه این نهاد مقدس بهره‌مند شدند.

محمدی در ادامه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شهرستان در حمایت از دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت خبر داد و تصریح کرد: پرداخت کمک هزینه جهت تأمین شهریه دانشجویان تحت حمایت به تعداد44نفر با اعتبار 37میلیون و 600هزار تومان ، پرداخت کمک هزینه تحصیلی دانشجویان دولتی و طلاب علوم دینی تحت حمایت به تعداد 9نفر با اعتبار 9 میلیون و 200 هزار تومان و پرداخت کمک هزینه تحصیلی دانش آموزان تحت حمایت به تعداد622 نفر با اعتبار 65 میلیون 300 هزار تومان از اقدامات انجام شده بوده است.

وی در پایان گفت: پرداخت کمک هزینه جهت تاًمین لوازم ضروری زندگی مددجویان مورد حمایت به تعداد 70 مورد و با اعتبار 17میلیون و 400 هزار تومان و پرداخت اجاره و ودیعه مسکن 80 نفر از مددجویان تحت حمایت با اعتبار94 میلیون 300 هزار تومان از دیگر اقدامات کمیته امداد در کمک به خانوارهای تحت حمایت بوده است.

انتهای پیام

۲۲ دی ۱۳۹۸ ۰۹:۵۲
تعداد بازدید : ۳۰
کد خبر : ۲,۹۵۸

نظرات بینندگان

محمدکریم یکتا
۱۳۹۸/۱۱/۰۶ Iran
5
0
0

با سلام احتراما باطلاع میرساند، اینجانب محمدکریم یکتا همسر خانم نگار جعفری رزجی به شناسنامه شماره 29 و شماره ملی 6479938720 متولد 18-5-65 درصدد درخواست وام ازدواج میباشد در حالیکه ایشان متقاضی طلاق توافقی از اینجانب میباشد. ایشان حتی با استفاده از سند ازدواج درصدد اخذ وام تسهیلات جهیزیه از کمیته امداد شهرستان ساوه میباشد و مهریه اش را هم طلب نموده است. متشکرم. محمدکریم یکتا


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید