اخبار

رئیس کمیته امداد اراک منطقه یک خبر داد؛

پرداخت وام اشتغال بیست میلیون تومانی به 36 نفر از مددجویان اراکی

پرداخت وام اشتغال بیست میلیون تومانی به 36 نفر از مددجویان اراکی
36 نفر از مددجویان جهت اجرای طرح راهبر شغلی از کمیته امداد اراک منطقه یک تسهیلات قرض الحسنه 20 میلیون تومان دریافت کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ،ابراهیم خسروی رئیس کمیته امداد اراک منطقه یک با بیان اینکه طرح راهبران شغلی از طرح‌های کمیته امداد به منظور کمک به توانمندی مددجویان تحت حمایت است، گفت: کمیته امداد در این طرح کارآفرین‌های موفق را شناسایی می کند تا برای مددجویان امداد فرصت شغلی طراحی‌کنند؛ البته نه استخدام کنند بلکه یعنی زنجیره شغلی را تعریف کنند و خودشان راهبر آن زنجیره شغلی شوند.

وی افزود: 36 نفر از مددجویان جهت اجرای طرح راهبر شغلی از کمیته امداد اراک منطقه یک تسهیلات قرض الحسنه 20 میلیون تومان دریافت کردند.

وی در ادامه با اشاره به دیگر اقدامات حوزه خودکفایی این شهرستان گفت: در هفت ماهه امسال تعداد ۲۸ نفر از مددجویان وام خودکفایی با اعتبار یک میلیاردو ۴۳ میلیون تومان از محل منابع بانکی و تعداد ۴۸ نفر از مددجویان وام خودکفایی از محل سپرده‌گذاری با اعتبار ۹۵۳ میلیون تومان دریافت کردند.

وی افزود: بهره‌مندی تعداد ۳۲۷ نفر از مددجویان از آموزش‌های فنی حرفه‌ای از دیگر اقدامات انجام شده بوده است.

خسروی در پایان معرفی مددجویان به مراکز کاریابی را از دیگر اقدامات کمیته امداد برشمرد وگفت: در هفت ماهه امسال تعداد ۶۳ نفر مددجو از طریق کمیته امداد منطقه یک به عنوان نیروی کار به کارفرمایان معرفی و با حقوق اداره کار مشغول به کار شدند.

انتهای پیام

۲۴ دی ۱۳۹۸ ۰۹:۱۶
تعداد بازدید : ۳۲
کد خبر : ۲,۹۷۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید