اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان:

لوازم ضروری زندگی به خانواده34 فراهانی اهداء شد

لوازم ضروری زندگی به  خانواده34 فراهانی اهداء شد
طی9ماهه سال‌جاری لوازم ضروری زندگی برای 34 خانواده تحت حمایت کمیته امداد با اعتباربیش از 16میلیون تومان تهیه شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال ، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با بیان اینکه کمیته امداد خدمات حمایتی متنوعی به مددجویان تحت حمایت ارائه می کند، گفت: در 9ماهه سال‌جاری لوازم ضروری زندگی برای 34 خانواده تحت حمایت کمیته امداد با اعتباربیش از 16میلیون تومان تهیه شده است.

وی افزود: لوازم ضروری به 22 خانواده مناطق عادی با مبلغ بیش از 10میلیون تومان و 12 خانواده مناطق محروم شهرستان با مبلغ 6میلیون تومان اهدا شده که مبلغ هزینه کرد مذکور از اعتبارات دولتی و امدادی تأمین شده است.

حافظ کمال در ادامه اظهارکرد: به‌ منظور تسریع در فرآیند خدمت‌رسانی، تکریم ارباب‌رجوع و کاهش مراجعات حضوری، 26 مورد از خدمات کمیته امداد به‌ صورت الکترونیکی به مددجویان ارائه می‌شود.

وی اضافه کرد: تعمیرات و بازسازی مسکن، تسهیلات شهرداری، خدمات دانشجویی، خدمات نظام‌وظیفه، جهیزیه ازدواج مجدد، تسهیلات بازگشت به روستا، خدمات دانش‌آموزی، جهیزیه نوعروسان، هدیه ازدواج پسران و انشعابات از جمله خدماتی است که از این‌ پس به‌صورت الکترونیکی ارائه خواهد شد.

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان درپایان گفت: مددجویان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی e.emdad.ir توسط رایانه، تلفن همراه و یا مراجعه به دفاتر خدمات اینترنتی با درج کد ملی و شماره شناسنامه درخواست خود را ثبت کنند.

انتهای پیام۲۴ دی ۱۳۹۸ ۰۹:۱۸
تعداد بازدید : ۳۱
کد خبر : ۲,۹۷۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید