اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان خمین خبر داد؛

بهره‌مندی بیش از 360 مددجو از آموزش‌های خانواده

بهره‌مندی بیش از 360 مددجو از آموزش‌های خانواده
طی سال‌جاری تا کنون بیش از 360 نفر از مددجویان تحت حمایت از آموزش‌های خانواده کمیته امداد شهرستان خمین بهره مند شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جواد داودی، رئیس کمیته امداد شهرستان خمین با بیان اینکه ارائه برنامه‌های آموزشی از اقدامات فرهنگی کمیته امداد است، گفت: طی سال‌جاری تاکنون بیش از 360 نفر از مددجویان تحت حمایت از آموزش‌های خانواده کمیته امداد شهرستان خمین بهره مند شدند.

وی با اشاره به اینکه زنان سرپرست خانوار ،دختران در شرف ازدواج ونوجوانان مخاطبین این آموزش‌ها هستند، افزود: آموزش‌های قرآن و مسائل اعتقادی ، مهارت‌های زندگی ، تربیت فرزند ، پیشگیری از اعتیاد ،رسانه ،فضای مجازی وآمادگی برای ازدواج از جمله این آموزش‌ بوده است.

وی در ادامه از بهره مندی 521 دانش آموز از حمایت‌های کمیته امداد شهرستان خمین خبر داد و تصریح کرد: هر دانش آموز تحت حمایت به طور میانگین از حمایت 300هزار تومانی امداد برخوردار شده است؛ کمیته امداد به طور میانگین برای هر دانش آموز مبلغ 100 هزارتومان به طور نقدی به حساب سرپرست خانواده واریز کرده و این مبلغ برای دانش آموزان ساکن در مناطق محروم 20درصد بیشتر بوده است.

وی اضافه کرد: علاوه بر کمک‌های نقدی هر دانش آموز به طور میانگین از 200 هزار تومان کمک به صورت تأمین کیف و نوشت افزار و سایر ملزومات تحصیلی از محل مساعدت‌های خیران بهره مند شده است.

داودی در پایان گفت: اعزام به اردوهای فرهنگی ،آموزشی و زیارتی ، برگزاری کلاس‌های غنی سازی اوقات فراغت و دوره‌های آموزشی فنی و حرفه ای از دیگر خدمات فرهنگی به دانش آموزان تحت حمایت در سال جاری بوده است.

انتهای پیام


۲۵ دی ۱۳۹۸ ۰۹:۰۷
تعداد بازدید : ۳۸
کد خبر : ۲,۹۸۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید