اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان:

بهره‌مندی دو هزارو 229 خانوار از حمایت‌های کمیته امداد در فراهان

بهره‌مندی دو هزارو 229 خانوار از حمایت‌های کمیته امداد در فراهان

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با بیان اینکه کمیته امداد یاور محرومان است، گفت: براساس آخرین آمار حدود763 خانوار نیز به صورت چند خدمتی و تک خدمتی تحت حمایت کمیته امداد فراهان هستند.

وی با اشاره به اشتغالزایی کمیته امداد در راستای فقرزدایی تصریح کرد: خانواده با درآمد و استقلال مالی دارای عزت خواهد بود از این رو ایجاد اشتغال از طریق کمک به حضور مددجویان در عرصه های اشتغال و یا معرفی آنها به کارفرمایان جویای نیروی کار رویکردی است که برای فقرزدایی دنبال می شود.

وی افزود: برای این منظور بسته تشویقی برای کارفرمایان در نظرگرفته شده که در صورت جذب مددجویان به آنها تعلق می گیرد.

وی اظهارکرد: کمک فرهنگی گام دیگری است که برای رفع محرومیت و فقرزدایی پایدار دنبال می شود، اگر امکان تحصیل شایسته برای فرزندان نیازمندان فراهم شود، فقر در خانواده آنها باقی نمی ماند بلکه فرزندی که طعم تلخ فقر را چشیده است، با انگیزه و اعتقاد جدی‌تری برای حضور شایسته در جامعه اقدام می کند.

حافظ کمال عرصه های کمک رسانی به نیازمندان را نیز گسترده دانست و گفت: همانطور که نیاز مددجویان متفاوت و متنوع است، عرصه های خدمت رسانی نیز متفاوت است از این رو کسی که توانایی به‌کارگیری نیروی کار را دارد می تواند برای اشتغال یک نیازمند گام بردارد.

انتهای پیام


۱۵ بهمن ۱۳۹۸ ۰۸:۲۲
تعداد بازدید : ۲۲
کد خبر : ۳,۰۷۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید