اخبار

رئیس کمیته امداد فراهان خبر داد؛

بهره‌مندی 314 مددجواز آموزش‌های فنی و حرفه‌ای

بهره‌مندی 314 مددجواز آموزش‌های فنی و حرفه‌ای
بهره مندی 314 مددجواز آموزش‌های فنی و حرفه‌ای

طی 11 ماهه امسال314 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد فراهان ازآموزش‌های فنی و حرفه ای بهره مند شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با بیان اینکه آموزش‌های فنی و حرفه ای یکی از ابزارهای مهم تربیت نیروی انسانی است، گفت: این گونه آموزش‌ها با ارائه مهارت‌ به فراگیران، آنها را برای ورود به دنیای کسب و کار آماده می‌کند.

وی با اشاره به اینکه طی 11 ماهه امسال314 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد فراهان ازآموزش‌های فنی و حرفه ای بهره مند شدند، گفت: باتوجه به عملکرد11ماهه سال گذشته که 241نفر در آموزش‌های فنی و حرفه ای کمیته امداد شرکت کرده بودند تعداد شرکت کنندگان بیش از30درصد رشد داشته وباتوجه به برنامه پیش بینی شده در سال جاری تا کنون 39درصد رشد داشته است.

حافظ کمال در ادامه گفت: در 10 ماهه سالجاری 205 مورد وام اشتغالزایی با اعتبار هشت میلیارد تومان به مددجویان تحت حمایت پرداخت شده است.

وی در پایان اضافه کرد: در 26 بهمن ماه سالجاری کارگاه آموزشی پایدارسازی مشاغل بازاریابی ،ایجاد ارزش افزوده وکاهش آسیب های اجتماعی برای 80نفر از بانوان مجری طرح اشتغال در محل مجتمع مروارید پارک کوثر شهر فرمهین با حضورآقای خزائی پور فرماندار فراهان و رئیس کمیته امداد فراهان برگزارو در پایان از سه نفر از کار آفرین بانوان برتر تجلیل شد.

انتهای پیام


۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸
تعداد بازدید : ۳۷
کد خبر : ۳,۱۵۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید