اخبار

رئیس کمیته امداد شهر سربند خبر داد،

حمایت کمیته امداد شهر سربند از سالمندان نیازمند

حمایت کمیته امداد شهر سربند از سالمندان نیازمند
رئیس کمیته امداد اداره سربند گفت: 88 درصد از جمعیت تحت حمایت کمیته امداداین شهرستان سالمندان بالای 60 سال هستند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، کاظم علی فدائی ، رئیس کمیته امداد شهر سربند بابیان اینکه بالاترین جمعیت سالمندان تحت حمایت در سطح استان مرکزی مربوط به این شهراست، گفت: 2947 مددجوی سالمند تحت حمایت کمیته امداد شهر سربند قرار دارند که 52 درصد آنان زن و 36 درصد مرد هستند.

وی با اشاره به لزوم تکریم سالمندان و رسیدگی به نیازهای آنها، افزود: پرداخت کمک‌معیشت، تأمین سبد مواد غذایی و بهداشتی، کمک به پرداخت فرانشیز بیمارستان و هزینه‌های پزشکی، کمک به هزینه نگهداری سالمندان نیازمند به نگهداری در منزل ازجمله خدمات ارائه‌شده به مددجویان سالمند تحت حمایت است.

فدائی ادامه داد: با توجه به هرم سنی بالای مددجویان تحت حمایت، تأمین بعضی کالاهای پزشکی ازجمله تخت، واکر، تشک مواج و حتی دستگاه اکسیژن ساز با کمک خیران و مؤسسات مردم‌نهاد در اولویت کاری کمیته امداد سربند قرار دارد و همچنان چشم امید به یاری هم‌وطنان نوع‌دوست در خدمت‌رسانی بهتر به سالمندان نیازمند هستیم.

وی در پایان افزود: در اداره سربند 1650 خانوار تحت حمایت امداد هستند و از کلیه مزایا بر خوردار هستند . و از همه خیران در خواست کرد که در خدمت رسانی به این عزیزان امداد را یاری نمایند.

انتهای پیام

۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۴۱
تعداد بازدید : ۴۸
کد خبر : ۳,۱۵۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید