اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان خبر داد؛

بهره مندی 263 مددجو فراهانی از تسهیلات ضروری و کارگشایی

بهره مندی 263 مددجو فراهانی از تسهیلات ضروری و کارگشایی
در 10 ماهه سال جاری 263 مددجوی تحت حمایت شهرستان فراهان تسهیلات ضروری و کارگشایی با اعتباریک میلیاردو74 میلیون تومان دریافت کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با بیان اینکه یکی از خدمات کمیته امداد پرداخت تسهیلات ضروری وکارگشایی به نیازمندان است، گفت: در 10 ماهه سال جاری 263 مددجوی تحت حمایت تسهیلات ضروری و کارگشایی با اعتباریک میلیاردو74 میلیون تومان دریافت کردند.

وی افزود: تمامی این پرداختها در سال جدید از طریق صندوق قرض الحسنه امداد ولایت زیر نظر کمیته امداد پرداخت شده است.

وی عرصه های کمک رسانی به نیازمندان را نیز گسترده دانست و گفت: در نوبت مشابه سال قبل (10ماهه سال1397) به 261نفر وام کارگشایی به مبلغ 686میلیون تومان پرداخت شده بود که در مقایسه با آمار10ماهه امسال درتعداد حدودیک درصد و در مبلغ 56 درصد رشد دارد.

حافظ کمال هدف اصلی کمیته امداد از راه اندازی « صندوق امداد ولایت» را ترویج فرهنگ قرض الحسنه عنوان و تصریح کرد: خیران و نیکوکاران می توانند با سپرده گذاری در این صندوق، بیش از پیش این نهاد را در دستگیری از خانواده های بی بضاعت یاری کنند.

وی در پایان گفت: خیران می توانند با شماره گیری با تلفن همراه#0861*8877* به صورت مستقیم وجوه خود را جهت کمک به نیازهای محرومان فراهان واریز نمایندو یا با مراجعه به اداره کمیته امداد واقع در شهر فرمهین و یا مراکز نیکوکاری شهرهای تلخاب وخنجین و یا از طریق تماس با شماره تلفن 08633723952 حوزه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد ، نسبت به واریز مبالغ کمک خود اقدام نمایند.

انتهای پیام۶ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۲۴
تعداد بازدید : ۲۶
کد خبر : ۳,۱۸۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید