اخبار

رئیس کمیته امداد خنداب خبر داد؛

کمک حامیان خندابی به 130 یتیم تحت حمایت

کمک حامیان خندابی به 130 یتیم تحت حمایت
طی 10 ماهه سال جاری 661 حامی شهرستان خنداب به 130 نفر از ایتام تحت حمایت کمک نقدی با اعتبار 274 میلیون تومان و به فرزندان محسنین تحت حمایت 94 میلیون تومان کمک کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا نصیری نیک، رئیس کمیته امداد شهرستان خنداب با بیان اینکه خیران و حامیان یاوران کمیته امداد در خدمت رسانی به محرومان هستند ، گفت: طی 10 ماهه سال جاری 661 حامی شهرستان خنداب به 130 نفر از ایتام تحت حمایت کمک نقدی با اعتبار 274 میلیون تومان و به فرزندان محسنین تحت حمایت 94 میلیون تومان کمک کردند.

وی ضمن تشکر از خیران و حامیان شهرستان اظهارکرد: حامیان طرح های" اکرام ایتام"و "محسنین" علاوه بر پرداخت کمک های نقدی، برای رفع مشکلات تحصیلی، مسکن و جهیزیه فرزندان معنوی خود نیز ماهیانه به شیوه های گوناگون اقدام می کنند.

وی در ادامه از بهره مندی 101 نفر از مددجویان بیمار تحت حمایت از تجهیزات درمان خبر داد و تصریح کرد: برای این منظور در 10 ماهه سال جاری بیش از 16 میلون تومان اعتبار هزینه شده است.

وی در پایان گفت: بهره‌مندی بیش از425 نفر از مددجویان تحت حمایت از خدمات مشاوره‌های شغلی ،آموزشی ،تحصیلی وازدواج، پرداخت 45 مورد کمک هزینه تهیه جهیزیه و پرداخت کمک هزینه تعمیرات به 76 مددجو با اعتبار 267 میلیون تومان از دیگر اقدامات انجام شده بوده است.

انتهای پیام

۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۴۴
تعداد بازدید : ۲۷
کد خبر : ۳,۲۳۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید