اخبار

رئیس کمیته امداد خنداب:

خندابی ها 798 میلیون تومان زکات دادند

خندابی ها 798 میلیون تومان زکات دادند
رئیس کمیته امداد شهرستان خنداب گفت: مردم شهرستان خنداب در یازده ماه سال جاری بیش از 798 میلیون تومان زکات به کمیته امداد شهرستان پرداخت کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا نصیری نیک، رئیس کمیته امداد شهرستان خنداب بابیان اینکه پرداخت به موقع زکات در رفع فقر و حل مشکلات اقتصادی مؤثر است ، گفت: مردم شهرستان خنداب در یازده ماه سال جاری بیش از 798 میلیون تومان زکات به کمیته امداد شهرستان پرداخت کردند.

وی افزود: این میزان زکات شامل زکات واجب و مستحبی بوده و در زمینه ساخت مسجد ، حسینیه، خانه عالم و کمک به محرومان هزینه شده است.

وی با اشاره اینکه نهادینه شدن فرهنگ پرداخت زکات دارای ثمرات مختلفی است ، افزود: کمیته امداد با همکاری سایر بخش‌ها اقدام به جمع‌آوری این میزان زکات کرده که امیدواریم با حضور بیشتردر بین مردم و تبلیغ چهره به چهره زکات پردازان، افراد بیشتری به پرداخت این فریضه واجب تشویق شده و محرومیت کاهش پیدا کند.

وی در ادامه از پرداخت 457 مورد وام ضروری طی یازده ماه اول سال جاری به مددجویان تحت حمایت خبر داد و افزود: این تعداد وام جهت رفع مشکلات خانواده‌های تحت حمایت در زمینه‌های تعمیرات مسکن ،ازدواج،درمان و تحصیلی و آموزشی پرداخت گردیده است و نسبت به مدت مشابه سال گذشته 35 درصد افزایش داشته است.

انتهای پیام

۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳
تعداد بازدید : ۴۱
کد خبر : ۳,۲۴۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید