اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان دلیجان خبر داد

ایجاد 519 فرصت شغلی برای مددجویان در پنج سال اخیر

ایجاد 519 فرصت شغلی برای مددجویان در پنج سال اخیر
در پنج سال اخیر ۵۱۹ فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان دلیجان فراهم شده و این افراد از چرخه حمایتی خارج شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، حمیدرضا قاسمی، رئیس کمیته امداد شهرستان دلیجان با بیان اینکه توانمندسازی مددجویان مهم‌ترین رسالت کمیته امداد است، گفت: در پنج سال اخیر ۵۱۹ فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان دلیجان فراهم شده و این افراد از چرخه حمایتی خارج شدند.

وی افزود: ۲۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال از این منابع مالی از محل تبصره ۱۶ به ۶۳ مددجوی متقاضی پرداخت شد و ۳۱ متقاضی ۱۱ میلیارد و ۲۷۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغال روستایی و ۶ مددجو یک میلیارد و ۳۰۵ میلیون ریال از محل منابع صندوق امداد ولایت دریافت کردند.

وی ادامه داد: این میزان تسهیلات اشتغال‌ در زمینه‌های دامداری، قالیبافی، خرازی، صنف غذایی، صنایع دستی، کشاورزی، خرید خودرو، خیاطی و آرایشگری پرداخت شده است.

قاسمی اظهارداشت : ۱۰۵ پرونده سال گذشته برای مددجویان متقاضی تسهیلات اشتغال‌زایی در این شهرستان به بانک‌های عامل معرفی شد.

وی خاطر نشان کرد: منابع مالی خودکفایی در بخش اشتغال دلیجان از محل اعتبارات تخصیص بند دال تبصره ۱۶ قانون بودجه را در سال گذشته ۲۴ میلیارد ریال بوده است.

شایسته ذکر است، بیش از یک‌هزار و ۲۰۰ خانوار از خدمات کمیته امداد شهرستان دلیجان بهره‌مند هستند.

انتهای پیام

۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۲۳
تعداد بازدید : ۳۲
کد خبر : ۳,۲۷۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید