اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان خبر داد،

اهدای کمک هزینه تهیه اقلام بهداشتی به 461 خانوار تحت حمایت

اهدای کمک هزینه تهیه اقلام بهداشتی به 461 خانوار تحت حمایت
کمک نقدی جهت خرید اقلام بهداشتی به تعداد 461خانوار تحت حمایت کمیته امداد شهرستان فراهان با اعتبار بیش از 33 میلیون تومان پرداخت شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با بیان اینکه کمک به اقشار کم بضاعت و حفظ کرامت مددجویان مهم ترین رسالت کمیته امداد است، گفت: کمک نقدی جهت خرید اقلام بهداشتی به تعداد 461خانوار تحت حمایت با اعتبار بیش از 33 میلیون تومان پرداخت شد.

وی از ارائه 26 خدمت الکترونیکی به مددجویان تحت حمایت خبر داد و تصریح کرد: مددجویان محترم به منظور رعایت بهداشت و جلوگیری از شیوع بیماری می‌توانند با ورود به سایت الکترونیکی e.emdad.ir نسبت به ثبت درخواست خود در موضوعات مطرح‌شده به صورت غیرحضوری اقدام و از هرگونه مراجعه حضوری پرهیز نمایند.

وی در ادامه گفت: اطلاع رسانی به مددجویان جهت عدم مراجعه حضوری به کمیته امداد از طریق پیامک ، شبکه‌های مجازی و ارسال نامه از طریق شبکه دولت به شهرداری‌ها ودهیاری‌ها در خصوص تکریم ارباب رجوع، استقرارو تجهیز میزخدمت جهت پاسخگویی به مراجعین با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در جلوی درب ورودی اداره از دیگر اقدامات انجام شده به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرنا بوده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان در پایان ضمن تشکر از خیران و حامیان شهرستان گفت: خیران شهرستان می توانند با شماره گیری کد#۰۸۶10*۸۸۷۷* و انتخاب گزینه صدقه، صدقه خود را با حداقل مبلغ ۵ هزار تومان بدست نیازمندان برسانند.

انتهای پیام

۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۲۳
تعداد بازدید : ۲۸
کد خبر : ۳,۲۷۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید