اخبار

رئیس کمیته امداد فراهان خبر داد،

آمادگی کمیته امداد شهرستان فراهان برای جمع آوری کمک‌های مردمی

آمادگی کمیته امداد شهرستان فراهان برای جمع آوری کمک‌های مردمی
رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان گفت: کمیته امداد شهرستان فراهان آماده دریافت کمک‌های مردم نوع دوست شهرستان به نیازمندان تحت حمایت است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان بابیان اینکه رزمایش"بخشش ایرانیان" در راستای کمک به خانواده های نیازمند در فضای مجازی با مشارکت مردم نیکوکار فعالیت خواهد کرد، افزود: در شرایط خاص پیش آمده بیماری همه گیر ومنحوس کرونا، خیلی از کارگران فصلی، دستفروشان و سایر اقشار آسیب پذیر با مشکلات اقتصادی عدیده ای روبرو شده اند بر این اساس این پویش بنا به تأکیدات مقام معظم رهبری به منظور کمک رسانی به نیازمندان و همچنین تأمین بخشی از نیازهای بهداشتی آنها اجراشده است تا زمینه همکاری مردم نیکوکار و خیران فراهم شود.

وی به اهداف این رزمایش در کمک رسانی به نیازمندان اشاره کرد و افزود: مردم نیکوکار شهرستان با پیوستن به این پویش می‌توانند هزینه های صدقات، نذورات، قربانی مردمی جهت رفع بلا و پرداخت هزینه‌های مراسمی که به دلیل بیماری کرونا امکان برگزاری آنها وجود ندارد را به کمیته امداد اهدا کنند تا این نهاد به نیابت از خیران نسبت به تهیه مایحتاج بیماران، ایتام و نیازمندان متناسب با نیت فرد نیکوکار اقدام و در اسرع وقت به دست محرومان برساند.

وی ادامه داد: همشهریان عزیز می‌توانند با شماره گیری کددستوری#۰۸۶10*۸۸۷۷* صدقات و نذورات خود را به دست نیازمندان برسانید.

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان همچنین با اشاره به خدمات غیرحضوری نیز خاطرنشان کرد: تمام خدمات کمیته امداد به صورت آنلاین در اختیار خانواده‌های تحت حمایت قرار گرفته است و مددجویان می‌توانند با مراجعه به پایگاه خدمات اینترنتی کمیته امداد به آدرس e.emdad.ir درخواست‌های مورد نظر خود را ثبت کنند و این درخواست‌ها در کمترین زمان ممکن رسیدگی و نتیجه به اطلاع مددجویان خواهد رسید.

حافظ کمال در پایان اضافه کرد: افراد نیازمندی که تحت حمایت کمیته امداد باشند و یا نباشند و امکان استفاده از اینترنت را به هردلیلی ندارند می توانند از طریق سامانه ارتباطات مردمی به شماره ۰۹۶۸۸۷درخواست خود را به صورت فایل صوتی، نمابر و رایانامه با ذکر شماره تلفن و آدرس محل سکونت، ثبت کنند تا مددکاران کمیته امداد در کمترین فاصله زمانی به این درخواست‌ها رسیدگی کنند.

انتهای پیام

۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۲
تعداد بازدید : ۳۳
کد خبر : ۳,۲۹۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید